Wasabi360 - rozpakuje i zapisuje klucz DVD Slim Liteon DG-16D4S

skrzydel5

Użytkownik
Użytkownik
Człowieku weź se daj spokój. Więcej bym się dowiedział czytając tekst angielski... Widzę porzuciłeś swojego wspaniałego Xkeya i przerzuciłeś się na Wasabi ? :)
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Czy tylko ja nie ogarniam o co w tym chodzi? O,o trzeba ingerować sprzęt czy jak?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie rozumiesz bo kolega "newsman" wklepal tekst do translatora i takie cos zamiescil... szkoda nawet komentowac a z tego co wiem to trzeba to tylko podlaczyc w odpowiednie miejsca plyty glownej i tyle
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Mam rozumieć że z tym oto cudeńkiem gry będę mógł odpalać z dysku bez potrzeby Płyty? :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy tylko ja nie ogarniam o co w tym chodzi? O,o trzeba ingerować sprzęt czy jak?
Nie tylko ty.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to Wasabi działa na tej samej zasadzie co X360Key czyli to emulator i zamiast wyciagać klucz podłączając napęd pod PC i uruchamiać jf czy dosflash będzie można ten klucz wyciągnać za pomocą jednego przycisku chyba dobrze? aha i ten klucz automatycznie wpisze się do urządzenia i jak się nie mylę nad tym samym pracuje grupa od X3ky
 

mjq

Użytkownik
Użytkownik
Mają się czym chwalić. Zaadoptowali SlimKey z JF i to cała ich robota. Skoro są tacy dobrze to niech się zajmą 16d5s.
 

Maki300

Użytkownik
Użytkownik
Kolejne wynalazki podobne do xkey`a. A tak btw. zna ktoś tytuł piosenki w tym filmiku?
 

Kakashi

Banned
sprawa fajna,ale cena za wysoka tych bajerow
 

adam.ap

Świeżak
Świeżak
Koledzy można przeliczyć to tak 80 gier po 5zł płyta daje 400zł. Urządzenie się zwraca w 100%-ach.:chuncky:
 

kendo

Użytkownik
Użytkownik
po nowej aktualizacji dasha nie wyciaga juz klucza
 

Do góry Bottom