1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasz pierwszy raz..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trochos, Kwiecień 1, 2010.

1. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    Wasz pierwszy raz oczywiście z konsola.
    Opowiedzcie jak to się zaczęło.
    Proszę o przyklejenie bo uważam ze ciekawy temat.

U mnie to było tak.
    Od kad pamiętam w domu był pegasus,atari itd
    W 2000r kupiliśmy komputer byl on mojego brata.
    W 2004r porosilem o PS2 które dostałem na święta 2005 ponieważ tata zaczoł pracować za granica(Francja:D).Rok potem brat dostal PSP.
    Przed wyjazdem do Fr sprzedałem PS2 za 300zl było to w 2008 roku była przerobiona i wogole ale nie chcalem jej brać bo marzyłem o X360.
    Zaraz po przyjeździe nie wszystko wyszło i za nim poszedłem do szkoły minęło jakieś 5 miesięcy i właśnie w tym czasie od szefa taty dostałem Xboxa 1 bylem nim bardzo zadowolony.W maju poszedłem do szkoły gdzie poznałem wielu kumpli od jednego dostałem NDS z walniętym górnym wyświetlaczem który kosztował 5€.Potem za sprzedasz mojego i kumpla PS2 inny kumpel dal mi Nintendo Wii w które grałem tylko w Dragon Ball gdyż inne gry mnie nie kręciły(Moje i kumpla bo dostaliśmy je za prace w ogrodzie).I potem je wymieniłem za NDS Lite które dałem siostrze. Potem wymieniłem Xbox1 za NDS z Aparatem dla drugiej siostry. Aha i w pierwsze wakacje za granica mój brat kupił PSP. W październiku 2009 zakupiłem X360 Elite+Lego Indiana Jones i Kung Fu Panda.Teraz mam stertę gier i wszystko jest tak jak powinno.

Przepraszam jeżeli temat już był ale nie moglem znaleźć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kasiatuiteraz

kasiatuiteraz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Psx na raty w grudniu 97 za 1200zł (nawet fakturę miałem do niedawna :) ). Dłłługo grałem w demka m.in ridge racera dołączone do konsoli. Później kupowałem oficjalny polski psx magazyn. Pierwszy oryginał to jakiś crap z iron manem za ponad 200zł. Decyzja o przeróbce jakiś rok później, miejsce zabiegu i zaopatrywania się w cukierki: skynet wrocław, buda na bazarze koło astry.

Pamiętam, że też uczestniczyłem w pierwszym w Polsce turnieju tekkena 3 w 'bali' we Wrocławiu na koszykarskiej (98 czy 99 rok).
    Na miejscu była ekipa z psxextreme: norby, kali. 2 giełdowych tekkenowych wymiataczy w tamych czasach: ślusarz, grizzly :))
    W ten sam dzień zakupiłem u nich dual shocka (wow!!)

Następnie okres dreamcasta. Podjaranie się nim poprzez wrocławską 'balę' która wystawiała się co tydzień na wrocławskiej giełdzie z decekiem i grami: sonic, house of the dead. Zakup dreama 2000zł z warszawskiej firmy (dostałem wersję azjatycką z atrapą zamiast modemu)
    W gry 'utopia ready' już się zaopatrywałem na giełdzie na stołówce politechniki - od 'jurka' i 'billa' - pewnie stali bywalcy znają te postacie :))

Pierwsze ps2 nabyłem w synitopsie (barak na swobodnej) - pierw oczywiście katowanie tekkena tt japońca na giełdzie :)
    W przypadku ps2 jechałem na oryginałach. Ukończyłem największe tytuły w tamtym okresie i jakoś w 2003 łyknąłem xboxa.

Do xboxa poleciał mod - jechałem specjalnie do wałbrzycha aby gość mi wsadził układ na który wejdzie bios xecutera. Zabawa w dyski 120gb samsunga, dashboardy, evoxy, avalunche itp.
    W 2004 kupiłem drugiego xboksa do live. Zacząłem łykać na giełdzie oryginałki. Halo2, pgr2, midtown madness (mam do dzisiaj 3xa w perfekcyjnym stanie), splinter cell chaos theory.
    W tamtym czasie była bardzo mała grupka polaków grających na live. Głównie ludzie z pl.rec.gry.konsole/underground nicki takie jak: Chory PL, Mactor, RnAcid, Ryo San. Dopiero jakoś w połowie 2005roku ta społeczność się rozwinęła.

360ka kupiona w połowie 2006.

Jeszcze miałem przygodę w liceum z 2x gba, 1x game boy advance sp, grubym pierwszym DS oraz o wiele później psp, gdy pojawił się exploit wykorzystujący niespatchowane gta lcs (to byłe okolice softu 2.80 ztcp. Dotrwałem do 3.6x, przelazłem to co chciałem i pogonoiłem dalej)

4. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pierwszy oczywiscie był Comodore 64 i takie gry jak Outrun, oraz jedna z pierwszych gier w 3d, proste linie i czyms sie tam strzelało.
    Następnie był Pegazus : Contra ( nie zapomniane wspomnienia )
    Pierwszą konsolą był Game Boy Color '98 lub '99 do tego BomberMan Pocket i Pokemon'y Silver(troche pozniej)
    No i pierwszy komputer PC '97 albo '98
    Potem długa przerwa az do '04 gdzie kupiłem ps2 ( Gran Turismo 3 , Fight Night 2004, EyeToy, Gta San Andreas - wszystkie oryginały, po zakupieniu nagrywaki dvd nie pamiętam tytułów następnych gier )
    Rok 2009 Xbox 360 ( jak narazie zadowolony jestem tylko w 70 % z niego, jakos brak tytułów ktore przyciągały by większą uwagę ( najlepszy według mnie Skate 2 i Lost and Damned)

W porownaniu Gran Turismo do Forzy, Forza do wielki CRAP.

5. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Najpierw była ataryna 65xe ze stacja dyskietek california, full wypaść jaj na tamte czasy :)

W '97 zakupilem psx wraz z abem, vrally i tomb raiderem, alez to były wrażenia. Samo włączenie szaraka po raz pierwszy było mega wydarzeniem. Pamietam jak jechałem po gran turismo do digitalu to aż mi się ręce trzesly :D Pózniej było PS2 i gt3 po odpaleniu
    którego zbieralem szczeke z podłogi przez tydzień. Momentem przelomowym w karierze mojego ps2 była premiera pierwszego splinter cella. Jak zobaczyłem ta tragiczna grafe to stwierdziłem ze to pitole i kupiłem xboxa ze splinterem :)

2007 to zakup frisiksti wraz z condemned którego nie zaczolem do dziś :D

2008 to nabycie PS3 i szał na motorstorma.

I tak trwa to już prawie 20 lat, masa gier już za mną ale jescze wiecej przedemna.

6. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    pierwsza była komodra, nie wiem jaka, wiem ze było mario, tanki i to mi wystarczalo, cale dnie z siostra w tanki lupalem :D

nastepnie przerwa az do teraz, xbox od pażdziernika 2009 chyba :D

7. Maniek123

Maniek123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moją pierwszą konsolką był pegasus :D

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Amiga 500
    Amiga 600 (wiem ze to nie konsole ale 1 sprzet jaki mialem)
    PS1
    X360

To moja historia :)

9. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Commodore
    2. Pegasus
    3. PSX
    4. PS2
    5. X360 Premium Xenon
    6. X360 Premium Falcon
    7. X360 Elite Jasper LiteOn V2 (BAN)
    8. X360 Elite Jasper LiteOn V3 (obecnie)

10. livingfear

livingfear Guest

1.Chyba pegasus.
    2.Sega megadrive
    3.Game boy
    4.PSX
    5.Nintendo 64
    6.PS2
    7.Dreamcast
    8.Xbox
    9.4 lata temu PC
    10.Teraz Xbox 360

11. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pegasus>sega>psx>ps2>psp>xbox360 ale mam zamiar sprzedać xbox360 bo nic nie dorównuje dla kompa.Więc ostatnia maszynka do gier komp ;D

12. xboofer

xboofer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Pegasus
    2.komp
    3.psp (na sprzedarz)

mało tego..

13. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    2000->Pc, 2005->PS2, 2007->PSP, 2008->x360 premium, 2010->x360 elite :p (premium sprzedałem :p)

14. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    w 2003 (8 lat miałem) ps 2 i do 2006 miałem takie gry jak gta SA , 3 Max payne itd ale miałem przez 1,5 roku jeszcze xboxa 1
    i PC oczywiście
    w 2006 psp na lato i w 2007 w lato ps3 i ps do 2009 dokładnie ok grudnia 2008 (zrypało mi się ) i poszłem kupić sobie ps3 ale coś mnie ciągneło do xboxa 360 i kupiłem i zaoszczędziłem bo gry też sprzedałem z ps3 ok 15 i od grudnia 2008 xbox 360 w marcu się zepsuł i w grudniu 2009 nówka elite z lipca 2009

15. shorty1988

shorty1988 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Atari 2600
    2.C-64
    3.PC
    4.Xbox 360

16. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    No cóż, niech i ja opowiem wam o swoim pierwszym razie. Była zimna, grudniowa noc. Rok 2008. Udałem się do Media Marktu i wtedy właśnie ujrzałem tą ślicznotkę. Już wtedy wiedziałem, że ona będzie moja. Spokojnym krokiem podszedłem do niej i ... poczuliśmy tą chemie. Tak, tak to była miłość od pierwszego wejrzenia. Widziałem na jej kartoniku błysk naklejek M$, była piękna i zmysłowa. Powiedziałem jej, że biorę ją do domu. Gdy dotarliśmy spokojnie rozpakowałem ją, zrobiłem jej miejsce na półce. Wiedziałem, że była dziewicą także spokojnymi ruchami ... podłączyłem ja do tv. I spędziliśmy razem całą upojną noc, graliśmy w CoD:WaW i GTA4. Teraz jesteśmy z sobą już ponad 1,5 roku i jest nam dobrze ze sobą.

17. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Najpierw pogrywało się na Pegasusie (ok. 2000r.). Jedyne gry jakie pamiętam to "kaczki", mario i contra :D. Potem dzięki namowom dostałem I PC :) proc 900mhz, grafa chyba 64mb bez 3D, 128mb ram. Wtedy to byłeś szanowany tylko za to że miałeś komputer :D Nie ważne jaki. Później był modernizowany (grafa, karta telewizyjna ^^) Służył mi długo, aż się zjarał. Grałem na nim jeszcze w GTA SA, Heroes III, i seria Rayman. Jakoś w międzyczasie dostałem od wujka Nintendo 64 z 2 grami: Super Mario i Formula 1. Oj się grało :D Mario masakrowałem cały rok żeby wszystkie gwiazdki mieć :) A w f1 mało grałem. Konsolkę jakiś rok temu sprzedałem: wszystko poszło za 150zł. Później był mój II PC, który służy mi do dziś, i pisze na nim tego posta ^^ . Intel Celeron 3ghz, 1gb ram, GeForce 8500gt 512mb. Praktycznie nic nie modernizowałem... A gram w co się da :D Najnowszą platformom do grania jest XBOX360 który mi się ostatnio zjarał i potrzebuje nowej płyty głównej :/ Za ok. 2 tyg będzie sprawny :D

18. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    mój pierwszy raz...
    to była zima 1980 roku(miałem 12 lat),zbliżała się gwiazdka.
    zrobiłem wielkie gały gdy od Mikołaja(mojej najukochańszej Babci z U.K.)
    dostałem kultowego PONGA...i było po mnie.
    trwa to do dziś,śmiało można powiedzieć że jestem KONSOLOWYM DZIADKIEM

19. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Mój pierwszy raz? Koło 94-95 roku. Commodore 64 (tak mi się zdaje hehe, takie na kasety :))- siostra dostała na komunię. Masakra, te gry, te kasety, te dżojstiki. W 98 w listopadzie doszedł pierwszy PC - Celeron 266 mhz, Akcelerator 3DFX Voodoo 1 albo nawet 2, karta S3Trio 8 albo 16 mb i jakieś 32 mb ramu albo i 64 do tego dysk 4 gb. Wszystkie gry na pełnych detalach latały. Windows 98 ofc i pamiętam jak dziś tapetę "pokój" na której był jakiś ciemny pokój ze świeczkami. Kupiony za ok. 4800 + monitor 15' za około 800 złoty. W 2001 doszedł nowy PC - GeForce 2 64 mb, 256 MB Ramu, AMD Duron 1.2 GHZ i 40 gb dysk. Nie był już tak dobry, ale grać w nowe gry się dało. W 2006 doszedł mój aktualny PC - słabiutki raczej był jak na tamte czasy. Amd Sempron 3200+, 512 MB ramu (W 2007 dokupiłem 1 GB), dysk 160 GB (w 2008 doszedł następny taki sam) i karta GeForce 6100 128 MB. W 2008, dokładnie 17 grudnia przyszedł mój pierszy Xbox 360 Premium 20 GB z 2006 roku :) Jakiś miesiąc temu padł ...

20. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    U mnie to trochę dziwnie było_Oczywiście pierwszy Pegazus.Przychodziłem z zerówki i do 20.00 grałem non stop m.in Formuła 1 . Tanki Mario Kaczki , które się strzelało pistoletem track and field masakra!!!! Potem na gwiazdkę dostałem pierwszy komp.Byłem jedyny na podwórku co miał kompa.Wszyscy do mnie przychodzili grać w GTA I i jakieś samochody nie pamiętam tytułu.Z tego co pamiętam to procka miałem 1.0 Intela karte graficzną GForce +5200 czy jakoś tak i 512 ram.Potem grało się i grało jeszcze później wyszło GTA San Andreas.Wtedy zmuszony byłem kupić procka 1.7 Athlona i karte zmienić na ATI Radeon chyba 9600.(Pamiętam jak wyszedł Crisis to miałem za słabego procka).
    I w ferie chyba 2008 lub 2009 roku.Przyszedł do mnie prawdziwy sprzęt :).Procek 3.1 2x Athlon GForce 9800 GT 4 GB RAM 500 GB SATA 2 <odlot>.
    W wakacje 2009 roku muciłem w Fifke 09 na kompie.Chciałem poznać jakie triki można robić.Napisałem do pana Google . "triki w FIFA 09".Wyskoczył mi filmik z trikami FIFY na xboxa 360 a nie na PC.Próbowałem robić te triki w swojej fifce na kompie do końca wakacji nic mi nie wychodziło.Dopiero potem skapnąłem się, że tego na kompa nie można zrobić.Zawascynowałem się Xboxem 360. Marzyłem o nim.Zbierałem kase itp itd.I na gwiazdke rodzice mi sprawili prezent w postaci XBOX 360 ELITE.Tą kase którą zarobiłem wydałem na orginalne gierki i to chyba koniec .

21. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Po prostu PADŁEM! :DD Nie mogę się powstrzymać od śmiechu!

Ale żeby nie było:
    1. Pegazus
    2. PC
    3. PSP
    4. X360.

Wczytywanie...

Poleć forum