1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasza opinia Final Fantasy XIII

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arima Tekken, Maj 10, 2010.

1. Arima Tekken

Arima Tekken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
    Jaka jest wasza opinia na temat final fantasy xiii ponieważ chciałbym zakupić tą gre i chce sprawdzić czy sie opłaca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli lubisz tego typu gry to kup ;) Gralem w nia ponad 70 godzin i wogole gra mi sie nie znudzila. Jak najbardziej polecam :)

4. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie jest zła chodź Bossowie są dość trudni, ale mimo wszytko kupuj.

5. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Jest OK. Ale wydaje mi się, że jak ktoś wcześniej nie miał do czynienia z tematem FF, to może mu się nie spodobać.
    Wizualnie i muzycznie -dzieło sztuki. dla samych Cut-scen warto kupić :)

6. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    FF XIII to bardziej przygodówka niż prawdziwy jRPG . Mi niespecjalnie przypadł do gustu . Szczególnie wkurza że nie można dowolnie levelować postaci tylko jest to możliwe po przejściu jakiegoś etapu np. pokonanie jakiegoś bossa i wówczas "drzewko" umiejętności/skillów uzyskuje nowe funkcje . Więc przy bardziej wymagających bossach można utknąć na dłużej bo nie ma możliwości bardziej rozwinąć postaci dopóki nie pokona się bossa . I za to duży minus . Jak dla mnie najlepsze były FF 7 i 9 , potem 10 , 12 i 8 . FF XII moim zdaniem to zwrot w niewłaściwym kierunku i odejście od prawdziwego FF . Moja ocena : ładnie zrobiony średniak , może 7+/10 za grafikę i wstawki filmowe . A tak nic ponad to . Większość fanów i tak to kupi ale sporo będzie na pewno zawiedzionych tą częścią FF .

Wczytywanie...

Poleć forum