1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasza ulubiona gra vs gra któtej żałujecie zakupu/pobrania + uzasadnienie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dominik15, Kwiecień 19, 2011.

1. dominik15

dominik15 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,tak jak w temacie,podawajcie nazwę waszej ulubionej gry na x360 a obok niej gry która kompletnie was zawiodła i uzasadniajcie ;)
    Np.:
    Assassins Creed 2 vs Medal of Honor

Assassins jest dluga,wciągająca,nie liniowa,ładna graficznie a MoH krótkie,bardzo statyczne,nudne oraz jest w nim mało broni (to w końcu fps)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mark1618

mark1618 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cieszyn
    Alan Wake vs Far Cry 2

Alan bomba. Fabularnie mistrzowstwo poza zakończeniem, muzyka przepiękna no i sposób walki mimo, że monotonny to jednak innowacyjny. A Far Cry 2? Nudno, sztampowo, głupio i ogólnie dość kiepsko.

4. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Alan Wake uzasadnienie jak wyżej vs Mafia 2 - gra fabularnie do kitu, jeszcze się nie zaczeła a już koniec, dodatkowo może 3 warte uwagi modele samochodów. Dno w porównianiu do Mafii pierwszej

5. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mafia 2 vs Dead Rising 2

Mafia - super gierka ze świetną fabułą, piękną grafiką, fajnymi przebojami w radiu.
    Dead Rising - nudna, irytująca gra, toalet z możliwością zapisania strasznie mało. Po zginięciu gdy musiałem znów iść taki kawał nie miałem ochoty w to grać...

6. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    +Read Dead Redemption - rewelacyjny klimacik westernowy swietna fabula wiele godzin swietnej zabawy
    -Star Wars Force Unleashed II - mimo ze jestem ogromnym fanem gwiezdnych wojen to fabula mnie rozczarowala a przede wszystkim czas gry w jedno popoludnie ja skonczylem

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli chodzi o konsolę:
    Red Dead Redemption vs. Two Worlds 2
    RDR - klasa i najlepszy tytuł na obecne konsole, a TW 2 stało się freesbe po 5 minutach gry :) Wylądowało w koszu :D

PC:
    Seria Gothic vs. nie wiem :p

Gothic - najlepszy RPG :)

8. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Batman arkham asylum vs red dead redemption.Batman jest jedna z moich najlepszych gier jakie gralem na x360,ciekawy gameplay,zroznicowany teren,swietny system walki ,dlugosc gry.Na Red dead redemption zawiodlem sie pomiewaz oczekiwalem czegos innego,nudna jazda konno,ogromne odleglosci,graficznie ladnie ale to nie to na co czekalem i malo zroznicowane misje.I mam jeszcze problem do gry Alan Wake,tez mnie zawiodl,monotonny i malo zroznicowani wrogowie,i beznadziejna koncowka,za to koniec Red Dead Redemption zostalo mi na zawsze w pamieci bo bylo swietne,ale koncowka gry nie zawazy ze podniose ocene gry.Batman 9+,Red dead redemption 7,Alan Wake 7

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Maniak123 Widać że dużo lat nie masz, i żadnego westernu w telewizji na oczy nie widziałeś. Sory no ale smakiem w tej grze jest to, że przemierzasz OGROMNE tereny na swoim wierzchowcu, Wpakowali na 7,5Gb płytki taki ogromny teren, otwarty, wszędzie możesz dojść a tobie to przeszkadza? Aha...

Assassin's Creed Brotherhood vs yyy... nic
    Asasyn bo asasyn, tytuł mówi sam za siebie, znakomita kontynuacja, brakuje jej tylko skoku technologicznego jak w przypadku drugiej części do pierwszej, nowa fabuła i lekko rozbudowana, ale mi to i tak wystarczyło by się ślinić : D
    Nic to dlatego, że moje zakupy na X360 są przemyślane haha :] Mam AC II AC:B to wiadomo, kocham tą serię, Fable 2 mam grę w którą musiałem zagrać jako ogromny fan Jedynki, RDR to klasa sama w sobie, gra roku 2010, Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 2 - tytuł obowiązkowy dla fana Naruto, Battlefield: Bad Company 2 no genialne multi i system destrukcji (prosty a zadowala), no i Mass Effect, też słyszałem że gra w którą trzeba zagrać, zagrałem i się dowiedziałem czemu : ) Gra okej historia nawet nawet, zbytnio do czego się nie mam przyczepić.

Także moje zakupy na Xboxa są przemyślane, bo czytam forum,opinie,portale o grach i tak dalej, więc wiem co jest warte zakupu a co nie : D

10. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Red Dead Redemption vs Star Wars Force Unleashed II
    RDR za klimat (czuć western jak tygodniowe skarpetki tyle że RDR to czysta przyjemność:p) piękny dziki zachód, wspaniałe grafika (ah te zachodzące słońce nad wielkimi pustyniami ew w meksyku>>>)
    SWFUII Lipa jakich mało 4 godziny grania do niczego fabuła (taka nie trzymająca się kupy), końcowy pojedynek na siłę przeciągany tak że miałem dość, nudne sekwencje QTE(powtarzające się)
    a tak na marginesie seria która teraz mną zawładnęła to Mass Effect: ta historia (wydaje się bardzo swojska) swobodna eksploracja galaktyki, gra w którą mogę grać dzień i noc...

11. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mass Effect vs. Cod: Black Ops
    Mass Effect to pierwsza gra (poza Diablo II), którą przeszedłem dwa razy ani przez chwilę się nie nudząc, dla mnie ta gra po prostu wymiata, za to Cod jest tragiczny. Single przeszedłem męcząc się strasznie ( nie z powodu poziomu trudności) a multi to kompletna porażka.

12. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    battlefield bad company 2-multiplayer wymiata
    cracdown- brzydka grafika i nic ciekawego

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Red Dead Redemption z Undead Nightmare + GTA IV z dodatkami to najlepiej wydane pieniądze na gry. RDR to bez zawahania najlepsza gra 2010 , ten świat dzikiego zachodu to mistrzostwo! Grafika do dziś dzień pozostaje najbardziej fotorealistyczną ( zachody , wschody słońca , mgły , burze , animacje...) . Zakochałem się w tej grze mimo iż nie jestem jakimś wielkim fanem westernów. A John Marston to obok Niko Bellica najbardziej ludzki bohater gier wideo. Obecnie przechodzę Undead Nightmare i znowu jest syndrom ,,jeszcze minutkę i wyłączam''...
    GTA IV z dodatkami to najlepszy pakiet gier , który wyszedł na Xboksa 360 i tyle. Tam jest wszystko co mógłbym oczekiwać od gry , kompletna pozycja w którą gra się miesiącami.
    Nie mam gry , która jakoś mocno by mnie rozczarowała. Jak kupujesz gry to doskonale wiesz czego chcesz.

14. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ej Mr Draiger akurat westerny pamietam dokladnie bo jako dziecko bardzo lubilalem je ogladac,a co do lat to mam 28 i znam sie na grach.Akurat ogromne polacie terenu w RDR przytlacza mnie i nie lubie wlasnie takich dlugich wedrowek.Assasina uwielbiam tak jak Ty,zaliczylem 2 i brotherhooh i uwazam je za genialne,ale rdr moim zdaniem jest kiepski a gra roku 2010 powinien zostac wlasnie Assasins cred brotherhood lub Good of war 3.

15. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ej MR Draiger znam sie na grach,westerny ogladalem i mam 28 lat,na grach sie znam.Po prostu RDR mi nie podszedl i tyle,graficznie ladnie,klimat jest tylko te misje byly dla mnie nudne,wole gta4

16. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  17. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    F1 2010 vs Call of Duty Black Ops.
    Obie gry kupiłem w dniu premiery. Mimo tego, że są to zupełnie odmienne gry to na Black Ops bardzo się zawiodłem. Zastanawiałem się czy zamówić preorder, niestety zamówiłem. Spodziewałem się gry lepszej od MW2. F1 2010 to był strzał w 10. Do dziś w nią gram bardzo często ze względu na ligę.

18. darnokPL

darnokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rymanów
  19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Maniak123
    Rozbawiłeś mnie. 28 lat i nie wiesz że można skasować posta. Że nie mówi się (nie pisze, by było jasne) EJ, do kogoś. Kulturę zostawiłeś chyba za drzwiami :D.

Najlepsza "+" GTA4 - chociaż mógłbym inną grę wstawić, ale ta gra jest po prostu świetna pod względem Sandboxowym i dlatego umieściłem ją. I oczywiście jest urozmaicenie w niej :)

Najgorsza "-" hmm nie mogę się zdecydować. Może jeszcze wrócę do tego tematu :)

20. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    FM3 vs Devil May Cry 4

Jako maniak motoryzacji, odnalazłem siebie idealnie w świecie Forzy. Spędziłem i spędzam wiele godzin na zabawie pojazdami, tuningu, naklejkach.
    Czemu DMC4? Zachciało mi się slashera na 360 więc wybrałem DMC, a miałem już ją na PC więc wiadomo czemu żałuję :).

21. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepsza AC:B, GTA4 - fajna fabuła, dość długie i wciągające jak się nie przechodzi gre w trybie "fast" tylko w trybie "low"
    Najgorsza - na konsoli na razie żadna gra mnie nie rozczarowała w którą grałem (trochę rdr ale pograć czasami pogram)

Wczytywanie...

Poleć forum