1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasze najśmieszniejsze sytuacje z gry...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Oplaner, Marzec 6, 2009.

1. Oplaner

Oplaner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jak w temacie, piszemy swoje najśmieszniejsze sytuacje z gry. Oto moja:
    Lecę helikopterem nad miastem, wychodzę z helikoptera po pewną śmierć, lecę, uderzam o budynek, a Niko, ten ziomal...żyje, prawie w ogóle nie ma już życia, ale żyje. Potem, jak stałem na tym budynku, wpisałem kod na życie i bronie, wyskoczyłem na ok.15 m niżej, na inny budynek, a Niko nie żyje.
    Ale się przy tym uśmiałem.
    Dawajcie wasze sytuacje.:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. asaruX

asaruX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raz wyskoczyłem z balkonu z domu playboya X. niko odbił odbił sie od pozarowych schodów, zrobil salto i wylądował na równych nogach na ulicy, bez straty zycia :)

4. da27

da27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jeżów
    jak miałem zadanie ze snajperką do już 2 na budowie z takiego wysokiego budynku przez przypadek wyskoczełem i leciałem i leciałem .

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kiedyś jechałem samochodem po 3 mieście, po autostradzie z której można wylecieć... Przed barierkami wcisnąłem Y i mi nicko wyskoczył... Tyle, że auto poleciało w dół, kamera za autem... A niko zachaczył o zabezpieczające ogrodzenie... A potem mi zleciał w dół... Śmiałem się z tego bite 2 dni ;) Kamera oszalała...

6. CrashOmg

CrashOmg Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Człowiek Tank - jechałem raz jakimś wybrzeżem i chyba mnie zawołał brat obruciłem się i uderzyłem w człowieka , stał jak jakis mur nic mu sie nie stało a ja wyleciałem przez szybę i uderzyłem w blok jak jakiś placek , brechtałem długi czas .

7. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najlepsze akcje są z policją. Wychodzę sobie z jakiegos budynku, z lewej nadbiega policjant goniący kogoś. Stoje sobie spokojnie, a on na mnie wpada, przewraca się, wstaje, wyciąga pistolca i na mnie: hey, what you doing?
    Kolejna akcja. Biegne ulica, przewracam paru dresiarzy, a oni za mną. resztka życia, jeszcze się dobrze bic nie umiałem, w biegu dzwonie po policje. Przyjeżdza, zatrzymuje się, gościu wysiada i sie rozglada, a tuż obok 5 gosci mnie buta. Uderzyłem jednego, ten na mnie spluwe i: hey, what you doing?

A teraz co innego. Podchodze do gościa na motorze, wywalam go i wsiadam, schodze z niego i biore kolejny. Gostek podchodzi do mnie, wywala mnie i odjeżdza nie swoim motorem.

8. damiano

damiano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łomża
    Ja u kolegi grałem bo narazie jeszcze nie mam ale będę miał to konsole i GTA 4 i jadę se po autostradzie miałem zamiar wyskoczyć wyskakuje a tu z nad przeciwka ciężarówka jedzie i tak o nią plackiem walnąłem o maskę taki ubaw był odbiłem się i wpadłem do wody.

9. mpelson

mpelson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Darłowo
    Jak grałem w Gta 4 i kończyłem misje co taką furgonetką się jechało z ekipą. Po misji musiałem jechać w jakieś miejsce żeby ją ukończyć, jechałem autostradą i zobaczyłem te kominy co z nich ogień leci ;D Nom, a że grafika w gta ładna no to myślę sobie zatrzymam się i oblukam te kominy:D Wysiadam z samochodu, a ekipa oczywiście za mną. Podchodzę do barierki lukam te kominy, ekipa podchodzi i przeskakuje przez te barierki hahaha, jak się już domyśliliście misja nie wykonana . Ach ta sztuczna inteligencja haha

10. ****Gold****

****Gold**** Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jechałem se do burger shota niby nic niezwykłego ja po chwili patrze na drogę a tu taxi przede mną i bum czołówka ja lece przez szybę życie mi się skończyło w locie myślę że runę na ziemię i tyle a tu następny baran jedzie i wybija mnie w powietrze za nim kolejny i tak po około pięciu odbiciach od samochodów poleciałem na schody przy pewnym bloku a ty nagle jedzie policja i się zatrzymuje podchodzi do mnie i mówi: hey, what you doing? myślałem że padnę ze śmiechu hahaha hehehe

11. Shogun

Shogun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Huta
    wracałem zapity z Romanem z baru.. skądś padły strzały, koleś w samochodzie spanikował i wjechał mi w Romana potem uderzył w blok, potem cofał też po Romanie i tak parę razy (a ja stałem na chwiejnych nogach przyglądając się temu ;>)

Jechałem z Michelle na motorku, była czołówka, ja poleciałem na chodnik, biedna Michelle w powietrze odbiła się jeszcze od radiowozu i spadła pod koła innego samochodu ;>
    ...tęsknie ;P

12. J1B

J1B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dln.Śląsk
    Wczoraj grałem z kumplem w Fife 09 przez live. Jako iż on "Wielki Mistrz" był pewny że wygra, założyliśmy się o konto na live dla zwycięzcy :) . On wybrał ManU a ja Milan :)

5.min - Christiano Ronaldo strzela bramkę z wolnego

1:0 dla przyjaciela

23. min - Wayne Rooney strzela bramkę lobując bramkarza

2:0 -tak stan spotkania utrzymuje się do końca I Połowy

70 min - Ronaldinho strzela bramkę od słupka .

2:1

Doliczony Czas do II Połowy - JanKulovski strzela bramkę "na ślepego" ( stwierdziłem że już koniec i z połowy boiska strzeliłem bramkę ^^ )

2:2 - Z takim wynikiem przeszliśmy przez I dogrywkę

I tak : Druga połowa dogrywki , akcja toczy się praktycznie cały czas na środku boiska, do regulaminowych 120 minut sędzia doliczył 3 minutki .... Cudem udaje mi się wyrwać prawą stroną boiska , podanie na lewe skrzydło , dośrodkowanie i NESTA strzela bramkę z główki ^^ ....

3:2 Dla Milanu , Kolega foch i bulwers , I jutro będę miał przedłużeniy XBL o miesiąc :p ^^

13. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wasze najśmieszniejsze sytuacje z gry...GTA IV a nie z fify 09

14. lehoo

lehoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moja pierwsza kradzież radiowozu :D uciekałem przed policja pojechalem w jakies doki i wskoczyłem do wody odciagnalem tym samym troche policjantów od auta i dzida po radiowoz jeden z policjantow zlapal mnie za drzwi ruszylem padl na ziemie ale trzymal sie dalej wloklem go spory kawalek na wstecznym dopoki nie znalazlem latarni po kontakcie z nia odpuscil

15. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zróbcie sobie taką akcje: weźcie kij bejsbolowy, zatarasujcie droge samochodami, i podbiegajcie do taksówek i uderzajcie je kijem. Jak już uderzycie co najmniej 10 to odwróćcie się to zobaczycie tłum wściekłych taksówkarzy. Inna akcja: podchodzcie do motora na którym siedzi dwóch gości, uderzacie bejsbolem kierowce, wsiadacie i jedziecie z pasażerem.

16. BoskiSqnJPL

BoskiSqnJPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    łódź
    A ja mialem 2 smieszne sytulacje z GTA 4 Kiedy jechalem bardzo szybko i wyskakujac z samochodu Przelecialem "POD" drugim *** albo jechalem taksowkom i udalo mi sie wyskoczyc tak z samochodu ze zatrzymalem sie na supie xDDD

17. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    Robiłem rozróbę na mieście koleś mnie uderzył, niedaleko była policja widziała zdarzenie zaaresztowali kolesia ja podbiegłem do radiowozu akurat 2 policjant wsiadał do radiowozu i odjechałem z nim ;D bez gwiazdek a jak się zatrzymałem to wysiadł i poszedł gdzieś.

18. kreciolboss

kreciolboss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Misja finałowa w zakończeniu Deal. Płyne motorówką doganiając helikopter Little Jacoba, już wchodze do helikoptera (powtarzające naciskanie A) to dostałem z rakietnicy od Dimitrija i helikopter w wodzie. I to co śmieszne miałem tak trzy razy pod rząd powtarzając tę misje.

19. xHefpioTx

xHefpioTx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    hehe, ja pamietam jak jechalem sobie na motorze, uderzylem w samochód, ''wystrzelilem'' z tego tam, siodla i uderzylem w latarnie po czym spadlem na ulice no i....rozjechal mnie samochod

20. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    ja zawsze mam banie po tym jak ide z kimś na piwo
    1 raz : ide se z michelle do baru, niko sie upił i ide se i wchodząc na krawężnik sie wyjeba* ;p hahaha ale sie śmiałem :) albo wsiadam do auta też narąbany i koleś nie trafił ręką i upadł na ulice hehe i go policja potrąciła i jeszcze miaęłm 1 gwiazdke ;p

21. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Pierwsze - rozpędzam się na moście motorem, a jako że doczytywanie się tekstur trochę potrwało - pyk - pojawia się przede mną samochód. Nie mając najmniejszych szans uderzyłem w samochód, wystrzeliłem w górę i przypieprzyłem główką w znak (nie taki zwykły drogowy tylko zielony co są na autostradach, a był on huhu całkiem wysoko nad drogą). Od tamtej pory jeżdżąc w GTA motorem noszę kask .

Drugie - brat poprosił mnie bym przeszedł dla niego misję w której pierwszy raz walczy się wręcz (ta z wierzycielami Romana), po pobiciu tych trzech pierwszych gonię za tym z nożem, doganiam go, klepię się w tym budynku, odbieram mu nóż, szlachtuję kilka razy aż w końcu z końcówką żyć w bólu odwraca się skulony głową w stronę okna, naciskam X (o ile tym klawiszem się kopało, trochę czasu minęło odkąd grałem w gta iv) - a tu taki bezczelny kopniak PROŚCIUTKO w zadek, koleś trzymając się za tyłek (jeśli dobrze pamiętam) leci w stronę okna, a sekundę potem scenka jak ten chłop wypada przez okno i chlupie w wodę, myślałem że ja, braciak i ojciec (który nie mając co robić przyglądał się naszej grze) posramy się ze śmiechu :DD.

Można by było jeszcze coś wymienić, ale nic nie przychodzi mi do głowy.

Wczytywanie...

Poleć forum