1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasze opinie kilku gierek

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez AuSeR, Styczeń 20, 2009.

1. AuSeR

AuSeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pomorze
    Witajcie.Chce sobie sciagnac pare gierek i nie wiem czy warto a oto one:

Battlefield:Bad Company
    Call of Duty 3
    Bioshock
    Forza MotorSport
    Gears of War 2
    Halo 3
    Fable 2
    Far Cry 2(grałem na PC to nie zbyt mi sie podobało)
    Left 4 dead(na 1 gracza )
    NFS Undercover

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1.Spodziewałem sie czegoś lepszego , gierka jakoś mnie ie zaskoczyła jak zrobiło to COD4:D
    2.Wole COD5.
    3.nie gralem
    4.Polecam BD samochodówka ale polecam Ci tez PGR4:D
    5.To akurat jedna z moich faworytów , gierka świetna ten klimat.Napewno nie możesz jej ominąć.
    6.Oczywiście że tej gry też nie można ominąć , choć zależy bo nie wszyscy lubia takie gry , ale ja polecam.
    7.Przez pierwsze 30 min gra bedzie Ci sie wydawala nudna jak mi ale jak pograsz troche dłużej nie oderwiesz sie od niej.Ja gram w nią teraz non-stop , poprostu wciaga ta gra i jak narazie nie ma Wiedżmina to to najlepszy rpg jaki grałem na xboxa.
    8.Ja osobiście daje gierce 9/10 bo to chyba najlepsza tego typu gra jaką grałem.Bardziej mi sie spodobała od Crysisa.
    9.Ta gra nie ma fabuły , ale polecam to gry w sieci czy z kumplem na 2 pady:D
    10.Spodziewałem ie czegoś lepszego ale i tak warto zagrać pomimo tego że uważam za najlepszego NFS Pro Street.
    To są moje opinnie ale jak wiadomo każdy ma swoj ulubiony gatunek gry.To że wszyscy fascynuja sie GOW 2 jak i ja nie znaczy ze Tobie sie spodoba.:D

4. Termos

Termos Guest

Battlefield:Bad Company - po sieci miodzio
    Call of Duty 3 - po czwórce i piątce nie warto ściągać
    Bioshock- must have
    Forza MotorSport - jak masz kierownicę i lubisz bardziej realne gry to owszem
    Gears of War 2 - must have
    Halo 3 - dla niektórych must have. Przeszedłem, ale bez większego entuzjazmu
    Fable 2 - no ba, must have
    Far Cry 2 - porażka
    Left 4 dead - dla mnie nudna, dla mojego syna wciagająca
    NFS Undercover - szkoda płyty

5. mklewy

mklewy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Fabla 2 i GOW2 polecam ale jak ci sie nie spodobal Far Cry 2 na pc to i tu nie zrobi wrazenia. Left 4 d.. na 1 gracza odpuść sobie nie ma sensu typowy sieciowiec nowy NFS tylko dla gorliwych fanow jak dla mnie porazka totalna z NFSow jesli niegrales polecam NFS MW byl najlepszy z nich wszystkich w bioshocka gralem only pc wiec tu nie mam zdania ale na pc byl dla mne calkiem niezly reszta nie goscila na moim x-sie wiec nie mam zdania pozdrawiam

6. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na pewno GoW2, Halo 3 i Fable2 co do reszty nie jestem pewien bo nie grałem

Wczytywanie...

Poleć forum