1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wasze opnie - portal dla graczy battlefield bc2 na xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymek85, Marzec 9, 2011.

1. Szymek85

Szymek85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam w planach stworzenia małego portalu mającego na celu skupienie środowiska polskich graczy w battlefield bc2 na xbox360. Głównym zadaniem portalu byłoby znalezienie graczy np. do wspólnego pogrania. Jak myślicie czy to ma sens?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ma sens, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze rozwiniecie i stworzenia duzego site to naprawde masa roboty i nie ma co robic tego z przypadkowymi ludzmi, tylko trzeba znac pasjonatow, ktorzy ci z tym pomoga i sami tez ogarna.
    Jakis czas temu zaczalem z nudow tworzyc forum o Call of Duty, moze interesowala by cie jakas wspolpraca, zeby te strony byly w jakis sposob polaczone ? 2 strony lawiej rozwinac. Od razu mowie ze to moje forum to raczej wytwor nudy :D

Wczytywanie...

Poleć forum