1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasze pomysły na ulepszenie forum?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike200, Luty 6, 2009.

1. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Witam wszystkich!

Forum musi się rozwijać, a sądząc po ilości PW, które dostawałem przez ostatnie tygodnie (przepraszam, że nie odpisywałem ale po prostu brakowało na to czasu ;)) macie na prawdę dużo pomysłów. Dobra, nie ma co się tu rozpisywać, piszcie wszystko co aktualnie wam tu nie leży i co chcielibyście dodać/zmienić ;)
    Obiecuję, że wszystkie propozycje dokładnie rozpatrzymy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    jw..

4. spike200

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Myślałem o zmianie Oprogramowanie (Dash) na Oprogramowanie (Firmware) bo póki co nie potrzebny jest dział dla dashboardu no bo po co? Na razie nie można zmienić oprogramowania konsoli, a jedyne problemy z tym związane to aktualizacja dasha bądź zmiana theme.

5. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Druga sprawa to cześć tematów z w poradnikach przeniósł bym normalnie do głównego forum danego działu ponieważ ludziom w ogóle nie che się tam zaglądać i od razu zakładają nowe tematu. Również parę tematów w poradnikach jest marna jakościowo i nie wiele pomaga.
    Następna sprawa to Informacje dla początkujących nie można tego jakoś ogarnąć bo marnie to wygląda, ani łado, ani składu - gdzie jest porządny FAQ. Z czego widzę to tylko ja coś robię, a reszta tylko czeka na gotowe.

Sorry, ale zaczyna mnie to męczyć już.

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja proponuje dodać do "informacji o Xboxie" zapytanie "Monitor do xboxa"... Jest ich dużo... Za dużo :p Są ciągle pytania o to, jaki monitor kupić...
    Tutaj
    O tutaj też!
    NIE CHCE MI SIE WYMIENIAĆ :p <-- Szybciej :)

Pozdrawiam :)

7. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    Na lenistwo i głupotę niektórych nowych użytkowników nic nie poradzicie nawet najlepszymi poradnikami bo oni wogóle nie przeglądają forum tylko odrazu walą nowy temat bo tak jest najprościej.A wystarczy trochę poszukać ,to forum i tak należy do najbardziej funkcjonalnych jeżeli chodzi o informacje na podstawowe tematy i na 99% pytań można znaleźć odpowiedzi.

8. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Zwiekszyc skrzynke dla modow , bo codziennie musze kasowac maile wysyłane , a wszystko to warny/ostrzezenia . Zmotywować grupe do pisania poteznego FAQ , a nie ze pozniej wpadnie jakis pseudo elektronik , ktory powie ze to mu sie nie pododba , tamto mu sie nie podoba, tak jak to bylo z ostatnim FAQ . Stworzyc jakas opcja , aby były wszystkie nowe tematy i w nim mogli modowie sie dzielic tematami , a nie ze jeden wpada z drugim do tego samego tematu . Byłaby jeszcze jedna sprawa , ale to bardziej do drugiego pana admina , gdyz to on ma wpływy na pewnym forum .

PS : Dodać wiecej rang , gdyż wiele osob jest pomocnych , a są zwykłymi userami . VIP tylko dla osob ktorzy naprawde pomagają forum , a dla tych co wpłacaja ranga Sponsor , Itd .

9. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    w pełni powieram kolege Piri. za dużo jest noobów którzy pisza glupoty, i za mało osób którzy będą to nadzorować. to nie problem dla czlowieka który ma kase wplacić 20zł na forum i dostać VIPa, a kompletnie będzie się nie znał w temacie i będzie pisał głupoty. na moje więcej rang, jak również modów (ale tych którzy się sprawdzili, powiedzmy 500 albo 800 postów). i nie takich modów co np: cały DOWNLOAD ale np jeden ma MF, drugi RS itd. i za mało jest warnów itd. jak forum ma być porządne to niech mod'zi karają tych co trzeba i im sie należy a nie tylko: 'jeszcze raz i masz warna....'. regulamin to regulamin, akceptuje się go podczas rejestracji. i powiedzmy DOWNLOAD od 15-20-30 postów

10. tajson86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    Nie wiem czy to dobry pomysł,może dla funkcjonowania forum nie,ale jakimś wyjściem byłoby wprowadzenie pisania postów dla zarejestrowanych a rejestracja tylko na zaproszenia np. osoba powyżej 50 postów mogłaby wysłać zaproszenie nowemu użytkownikowi,samo przeglądanie forum bez ograniczeń itp.

11. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Taki pasek co nanim było napisane coś w stylu ,nieprzeczytane posty ,coś takiego jak kiedyś było..

12. stachu456

stachu456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jestem za WIELKIM ZA, ale udostępnić tylko tematy gotowa pomoc i forum x360.org :]

To też by się przydało :p

13. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest już coś takiego :)

A ja mam pytanie :p Jak można "dostać" moderatora? Staram się udzielać na forum :) Tylko pytam :)

14. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Obcy33 ilosc postow nie swiadczy o jakosci uzytkownika.

15. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    no to może trochę przesadziłem jeżeli chodzi o ilość tych postów :D ale generalnie po ilosci postów można stwierdzić czy ktoś się udziela, czy nie, a potem można ocenić ich "jakość" i przydatność na forum. i po tym można stwierdzić czy ktoś by się nadawał.

16. tajson86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    dokładnie innego sposobu nie ma ,zawsze to jakieś rozwiązanie

17. sloniu

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nom :p Ale fajnie by było dostać jakieś wynagrodzenie za udzielania sie :p

18. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Jezeli sadzisz ze moderowanie to wynagrodzenie , to zycze powodzenia . Mam jeszcze jedno pytanie co do tego na dole

Chyba nie musze mowic co nie pasuje ?

19. spike200

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    No tak, w pośpiechu to spolszczałem i wyszło na odwrót. Poprawione.

20. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Forum jest za małe i za słabe merytorycznie aby coś takiego wprowadzić, nie mówiąc o tym, że ilość odwiedzin spadnie na łeb.

21. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Tak, ale trzeba jakoś zmusić początkujących użytkowników do szukania i myślenia przed napisaniem tematu... przecież takich wątków "jak podłączyć do x'a monitor" lub "czy zwykły dysk zadziała z IKSBOKSEM" były setki i wystarczy poszukać zanim zada sie to pytanie po raz stopierwszy :/

Wczytywanie...

Poleć forum