1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasze skargi ;]

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szerdzio, Styczeń 4, 2009.

1. szerdzio

szerdzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    W tym temacie piszcie na czym sie zawiedliście w grze GTA4... Na co czekaliście i nie zobaczyliście w grze.
    Ja na samym początku myślałem, że ta nowa gra jest do kitu a to dlatego, że każda misja była taka sama ścigałeś kogoś ;/ Z czasem oczywiście się to troche chociaż zmieniło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    1. Samoloty , a raczej ich brak ;)
    2. Mało możliwości wydawania kasy
    3. Zjechany model jazdy motorami
    4. Brak wojen gangów
    ;) 5. Za mało budynków z dostępem do środka

Tak czy inaczej GTA IV wymiata :D

4. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakos san andreas bardziej mi sie podobalo nastepne gta powinno byc takie ze masz rozne miasta :
    z gta 2 , liberty city, vice city , san andreas i jakies jedno nowe miasto zeby nudno nie bylo wybierasz sobie goscia z gta 2 , tommy vercetti , z gta 3 nie pamietam jak sie nazywal , cj'a , niko , albo jakiegos nowego
    a moje skargi na gta iv:
    gra sie przycina lekko mozna sie do tego przyzwyczaic
    tekstury sie nie wczytuja (bardzo wkurwiajace)
    szybko sie nudzi bezprzerwy tylko kogo scigasz a np w san andreas bylo ze trzeba poleciec do liberty city albo wyskoczyc z samolotu do drugigo samolotu i byla jazda a tu jakos nudnawo oby gta 5 bylo lepsze

5. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ta, najlepiej żeby było 15 miast, 5 bohaterów do wyboru i najlepiej żeby ją szybko skończyli, proszę Cię... Poza tym każda fabuła jest dopasowana do każdego bohatera, to nie Sims'y. Jak Ci się tekstury doczytują to trzeba zainstalować grę na dysku.

Co do skarg żeby offtop'u nie robić to dla mnie to GTA miało tylko jedną wadę: nudne misje, do niczego innego nie można się przyczepić, jak się panowie z R* do czegoś zabierają to zawsze mamy pewność, że zrobią grę najlepiej jak potrafią.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Gta słynna seria ale dlaczego do cholery postać może targać przy sobie cały arsenał broni do jakiego trzeba by było około 2 ciężarówek tak 2 ciężarówek bo nasza postać targa przy sobie mnóstwo amunicji i do tego wszystkie rodzaje broni powinno to się ograniczyć do iluś kg modyfikacje broni np dodanie tłumika granatnika itp jakieś ograniczenia co do sterowania ale tego to nie ma w żadnej grze niestety nasza postać nie wiadomo skąd chyba jak w matrix'ie z dyskietki umie sterować wszystkimi rodzajami pojazdów od skuterów po odrzutowce może jeszcze rakieta kosmiczna do tego ?? to są moje główne skargi do gta bo przez to gra jest za prosta więc albo wprowadzają magię do gta i tym jakoś tłumaczą kieszenie mieszczące tony sprzęty albo ograniczają to do jakiś norm tzn 2 karabiny po około 6 magazynków do każdego 4 granaty i do widzenia .

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Akurat to , że bohater ma tonę żelaztwa ze sobą i wyciąga je niewiadomo skąd mi nie przeszkadza. To od początku GTA znak rozpoznawczy. Może nawet w V to zmienią , tak jak jest to w RDR , choć wątpię w to. W GTA IV rozczarowało mnie to , że wesołe miasteczko nie działało i nie było pełne ludzi. Byłoby sporo minigier. Nie można było wejść do samolotów , mimo że one były na lotnisku. Nie było mniej standardowych pojazdów: rowery , quady , itp. Można było lepiej zoptymalizować silnik , tak aby nie było dużo doczytywania tekstur i animacja nie spadała poniżej 30 kl/s. No i tyle.
    Dla mnie i tak GTA IV to najlepsza gra tej generacji i z niecierpliwością czekam na kolejną część! Wiem ,że Rockstar zrobi wszystko co może, aby gra była jak najlepsza.

Wczytywanie...

Poleć forum