1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasze ulubione zabawy w GTA IV

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Sevik, Czerwiec 2, 2010.

1. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Witam. Wiele osób, na przykład JA kupiło GTA IV tylko dla totalnej rozróby.
    I tutaj moje pytanie do Was - jakie ; zabawy, tortury lubicie robic w tej grze? Mowa oczywiście o GTA4. Ja np. bardzo lubię wkurzac wszystkich kierowców poprzez walenie im pałą w auto, i jak biegnie do mnie znaczna grupa (+5 osób) to szybko dzwonie na policję i zaczynają się zamieszki, bo wszyscy zaczynają się bic z sobą, albo z policją. Bardzo fajny sposób na zabawę w GTA4.
    A wy co lubicię? Podsuńcie mi jakiś pomysł. Pozdrawiam!:D

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Trochę tego było. Na teraz to pamiętam okaleczanie ludzi, biorę splówkę, strzelam po kolanach, i patrze jak się kaleczą i uciekają ^^. O i jak widziałem żyda na ulicy to szedłem do niego i go okopywałem aż nie wyleciała z niego soczysta plama krwi. Widziałem w GTA IV takie zdarzenie też: jakiś koleś przechodzi przez ulice spacerkiem, potrącił go lekko samochód, ten wstał z ziemi, podszedł do kierowcy i wyciągnął go z auta i zaczął lać po pysku. Nagle przyjechała policja, i zabrała tego kierowcę do furgonetki (czy tam auta policyjnego). A poszkodowany pieszy poszedł dalej spacerować :D
    Dobre to GTA IV :D

4. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Co to ma byc?:D Haha. ; d

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Z racji tego, że w GTA IV siedzę na bierząco to mam kilka ulubionych aktywności:
    - lubię pojechać na plażę, zawsze znajdę tam grupkę bezdomnych, więc zaczynam w nich strzelać. Zawsze trafi się któryś co pobiegnie wprost do wody , wtedy go zabijam i widzę jak ładnie unosi się na wodzie. Następnie biorę granat , podrzucam do wody pod nieszczęśnika i podziwiam jak ładnie przelatuje nade mną jak ptak
    - kiedyś zauważyłem jak po tym jak pożyczyłem wóz od psów , oni w popłochu zaczęli kraść wozy stojące na poboczu. Smieszna sytuacja , jak widzę, że za mną podążają policjanci na ścigaczach, chooperach itp.
    - fajnie jest wsiąść do helikoptera , polecieć na Happines Island i poprzetrącać śmigłem parę głów ,podziwiając loty małysza
    - czasem fajnie też poprostu rozpędzić się na NRG900 i zaliczyć niewysoki murek ,niekiedy po takiej kraksie można wpaść w grupkę przechodniów i pobawić się w kręgle
    - niekiedy jak będziemy chcieć pożyczyć wóz pędzący ulicą Niko chwyci się klamki ,a my zobaczymy jak ładnie ten samochód go wlecze ( to samo dzieje się z innymi ludźmi)
    - lubię bawić się wyrzutnią rakiet , loty gwarantowane . Lub w helikopter policji , najlepiej celować w końcówkę ogona
    - czasami zdarza się, że zauważę kierowcę ,który ma problemy z autem i coś grzebie pod maską , zachodzę go z tyłu i wsiadam do wozu . Niestety często nie zapala (c'mon ,c'mon start)
    - polecam wziąć jakiś mocniejszy wóz i wjechać nim pod prąd na autostradę ,na czołówkę. Ludzie aż piszczą z bólu wylatując przez przednią szybę
    - można też wsiąść do helikoptera , polecieć na wysoki budynek , rozejrzeć się w dół za przechodniami lub samochodami i skoczyć im na głowę...musi boleć
    - warto wywołać ogień na drodze i najechać na niego oponą choopera ,zacznie się palić ,a my będziemy jak Ghost Rider
    - trochę trudna akcja ale warta wysiłku, bierzemy annhilatora , lecimy nad most w Algoquin ten który ma na swoich linach światełka. Staramy się wyskoczyć na kolumnę mostu (na takim daszku). Następnie wdrapujemy się na linę mostu , jeśli weszliśmy ,staramy się (utrzymując równowagę) zbiegnąć po nim aż na sam dół
    - po odblokowaniu możliwości podkładania bomb na telefon ,wnerwimy niejednego kierowcę
    - jest możliwość (odpowiednim ruchem analoga w momencie wystrzału) podkręcenie pocisku z ,,bazooki'' tak aby ten np. zawrócił i zabił 10 przechodniów za nami. Albo jeśli uderzymy w odpowiednio nachylony murek, pocisk poleci w górę , po to aby jeszcze szybciej spaść w dół raniąc wielu przechodniów
    - jeśli dysponujemy wózkiem widłowym ,znajduje się choćby na Happines Island , warto zobaczyć co się stanie po strzale w jego czerwony pojemnik
    - przytrzymując przycisk B , i jednocześnie nacisnąć lewy analog, jadąc pojazdem ,obejrzymy nasze poczynania w kamerze ze slow-motion. Warto jej urzyć w momencie wyskoku z auta/motoru lub zderzenia
    - ciekawe ,że na 3 wyspie ,jeśli zauważymy zaparkowany na posesji samochód (zwykle przodem do garażu) ,wsiądziemy do niego i uderzymy w zamkniętą bramę garażu, ta się otworzy
    - powinniśmy odwiedzić więzienie na 3 wyspie, jedyna droga to helikopter, biega tam kilku skazańców w pomarańczowych strojach
    - w barze, po nieudanej partyjce bilardu, możemy wziąć bilę i rzucić nią w barmana, w butelki tam będące, w innych
    - kiedy jedziemy taksówką ,jako pasażer, możemy po przytrzymaniu lewego spustu ,celować w przechodniów
    - lubię czasem wyskoczyć na lotnisko, na ścigaczu. Znajdę tam czarne, z białymi strzałkami wyskocznie ,na których można potrenować najdłuższe stunty (polecam poskakać nad samolotem)
    - dzisiaj zaliczyłem niezłą polewkę. Otóż bawiąc się z psami dorobiłem się 5 gwiazdek. Gorączkowo szukając jakiejś bryczki zauważyłem w pobliżu jedynie tego zardzewiałego grata co tak mu z wydechu strzela, no nic wyboru nie miałem , podbiegam ,otwieram drzwi... i one odpadły. Oczywiście Niko takimi ****relami nie zawraca sobie głowy więc uciekłem
    Ogólnie to tylko ułamek z tego czym zajmuję się w grze.
    Moim zdaniem GTA IV to najlepsza gra (może na równi z RDR ,którego jeszcze nie posiadam) na X360 , w którą grałem.

6. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja lubie bawić się w Jamesa Bonda..:D czyli podjeżdżam pod komisariat wchodze na dach i z góry na pały rzucam granaty ;D

7. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    sid2007 - dzięki. Właśnie teraz włączam GTAIV i wypróbuję troszeczkę Twoich pomysłów, bo dużo znam. ; )

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Nie ma za co Sevik, przypomnę sobie dziś podczas gry i zaraz dopiszę więcej , bo jest trochę tych akcji.

9. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    -Lubie jezdzić na plaże autem zeby podriftować
    -lubie uciekać przed policją
    -lubie palić gume aukami
    -lubie stuntować motorami
    -lubie rozjezdzac policjantów
    :)

10. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Ty wiesz że to jest ANTYSEMITYZM ? To jest karalne jak rasizm.

Co do tematu:

Lubię brać APC (w EfLC, TBoGT) i zniekształcać działkiem radiowozy.
    Uwielbiam też brać kałacha i Taxi Merit (w podstawowej) i strzelać ludziom w łby :)
    Czasami też biorę motor, SMG (w EfLC, TLaD) i przechodzących ludzi po nogach strzelać.
    GTA jest niezastąpione :)

11. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    noi co z tego przecież po to Oni tam są :p

ja jak grałem w gta wbijałem do szpitala i chowając się za kolumną wbijałem 6 gwiazdek

12. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    Ja robię tak:
    1.Kupuje Snajperkę
    2.Kradnę Helikopter
    3.Lece na szczyt mostu
    4.Strzelam do ludzi w samochodach
    5.Skacze do wody(jeśli jest policja to w powietrzu ginę :D )

13. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ja uwielbiam rozpędzić sie wozem, z prędkości wjechać w góre i wylecieć kolesiem i patrzeć jak sie fajnie turla .

14. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Crashtesty z udziałem Nico są niezastąpione :)

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    hehe napiszę wam co mi się przytrafiło :D
    Otóż wychodzę z domu (ten pierwszy dom od Romana) stoję sobie, obserwuję przechodniów, aż tu nagle koleś drugiego kolesia potrącił. Potrącony nie mógł wstać a sprawca tylko stał i się patrzył. W końcu nadjeżdża karetka na sygnale. Zatrzymali się, wychodzi kierowca. Zamiast ratować życie to poszedł sobie po hot-dog'a, zjadł i odjechał .
    Ja to właśnie lubię sobie połazić po mieście i obserwować właśnie przechodniów bo zawsze coś fajnego się stanie .

16. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Haha Niko Belic91, Twoja historia wymiata:D nie wytrzymałem gdy napisałeś "Zamiast ratować życie to poszedł sobie po hot-dog'a, zjadł i odjechał ."...
    A to taka ciekawostka - niedawno odkryłem że na Happieness Island w statule wolności jest gigantyczne serce! Odkryłem to sam, bez pomocy YouTube'a :D
    Niestety, by to zobaczyc, trzeba posłużyc się śmigłowcem... A jak? Zobaczcie!
    YouTube - Gta 4 Heart of Happiness
    Musicie podleciec pod statue wolności, wyskoczyc obok jakiś drzwi które będą prowadził do "środka statuy wolności" i po prostu wejdźcie. Jedne drzwi z czterech będą otwarte.
    Wiem że stare :D ale kto nie wie, może miec dużo zabawy ;)

17. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  18. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    danio mistrzu, gdzie ta huśtawka?! Świetna zabawa! Wooah! ;)
    W którym mieście?

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
  20. Baldek

Baldek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-g
    GTA IV mam na kompa, a EfLC na iksa. W sumie to ta sama gra ;) Przeważnie jeżdżę jakimiś samochodami po mieście przy dobrej muzyczce (kocham samochody :DD).
    Nieraz zrobię jakąś rozwałkę, pobiję się z kimś i tak w kółko :DD Aha i w TBOGT lubię trochę popić :DD
    Gierka mi się nie znudziła jeszcze.

21. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Najlepsza jest hustawa.Nie wiem czy to jest jakis blad w grze ze ta hustawka tak podskakuje ale ubaw jest po pachy ;d ustawiasz se autko tylem do jednej z rurek i czekasz na wystrzal.Motorem tego nie rob bo Cie zabije :D Polecam

Wczytywanie...

Poleć forum