Wasze ulubione zabawy w GTA IV

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja tam lubię "balować" z bazooką :D
Granaty też są dobre :D
Ogólnie wszystko co sprawia przykrość przechodniom :D
 

Stifleer

Użytkownik
Użytkownik
oooo to ja lubię brać samochód ze takim sportowym ściętym przodem, szukam miejsca, gdzie dużo ludzi idzie na chodniku, jadę tam, i patrze jak wlatują mi na szybe a potem czerwone plamki są na samochodzie
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Zwykle jak mi się nudzi, biorę jakiegoś ścigacza lub nakeda.lekko się rozpędzam i daję gałkę w przód.Wtedy mamy długi ślad palonej gumy.
Czasem latam skuterkiem na huśtawce,a jak nie to robię rozróbę na skrzyżowaniu za pomocą podłożonej bomby i granatów.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Niekiedy jak widzę pędzącego SUVa (takiego ze złotymi felgami ,dla lansu) lub furgonetkę ,biegnę w jej stronę i na nią skaczę (od strony drzwi). Jeśli uda mi się niej czepić to fajna jazda jest!
Fajnie, że jak spadamy / zostaniemy potrąceni, trzymając wciśnięty spust to Niko strzela jak szalony.
 

Sevik

Banned
Ja polecam także całkowite zablokowanie autostrady (np. limuzyną) i zrobienie GIGANTYCZNEGO korku na autostradzie i w pewnym momencie rzucenie granatu :)
Zapewniam DUUUŻO fajerwerków. :D
 

SedativRobix

Użytkownik
Użytkownik
a ja tam lubie huśtawke i skakanie z helikoptera do jakiś zbiorników wodnych basenów itp :D
 

elosiema

Banned
Biorę byle jaki samochód(najlepiej cieżarówkę) i tłuke nim w inny dopóki się nieroz....-to taki powrót do korzeni (gta 1,2)Lubie też zabawe z żydkami,najlepiej snajperką.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Od niedawna stosuję takie coś:
Biorę NRG900 , jadę autostradą , wypatruję innego cyklisty. Jeśli go znajdę robię tak jak wczoraj. Znalazłem dwóch na jednym motorze. Pędząc za nimi ,zestrzeliłem pasażera , nagle kierowca w popłochu zaczął spie.... ja za nim. Jedąc autostradą 2 kierunkową, zrównałe się z nim ,zbliżyłem do niego i zepchnąłem go wprost nad nadjeżdżającą z przeciwka tirówkę. To wszystko przy jakiś 200km/h. Niezła jazda była jak typek odbijając się od maski tira, poleciał 5 metrów w górę, i głową wprost w wystający bilboard. YEAH!
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
Eh... kocham GTA 4.... uwielbiam stać gdzieś w jakimś parku czy gdzieś, ktoś idzie po schodach, podbiegam, jeb koleś leci w dół pięknie się tocząc
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=3LuaIOI-Vlg[/YOUTUBE]
uwielbiam to. Trochę to głupie no ale cóż... :ban:
ta fizyka jest genialna :)
No i oczywiście standard, chowasz się za rogiem, i walisz we wszystko co się rusza aż pół miasta cię nie gania :p
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Jedziemy taksówką na Helitours, czekamy aż grupka ludzi wsiądzie do helikoptera. Pilot startuje ,a my podskakujemy i łapiemy się helikoptera , leeecimy kilka metrów nad ziemią.
 

ZonkMan

Użytkownik
Użytkownik
Ja lubię brać cross'a i jeździć po plaży na której są piaskowe skocznie.... A propo przechodniów to ja widziałem jak gostek sobie leży na plecach z ugiętymi kolanami jak do brzuszków paląc papierosa ( Hippis ??? ), a potem wstał i sobie poszedł, mam nawet fote na aparacie..
 

miloszowen

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsze są zabawy z policją jak dla mnie
 

krecio23

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie najlepsze jest lanie się z byle kim ***
 

65userow

Banned
szukam samochodów i na huśtawki jade... A jak chce cos innego to robie wokół siebie obstawe samochodów, kartke z kodami(oczywisnie nie robie potem save) i strzelanina gotowa.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Niezłą rozróbę zrobimy wsiadając do Annhilatora , rozpędzając się maksymalnie , schodząc jak najniżej jezdni na głównej autostradzie w Algoquin i w ostatniej chwili wyskakując z niego , unikając zderzenia z taksówką.
 

crystalis

Użytkownik
Użytkownik
Ja uwielbiam w GTA IV (a raczej w DLC) bawić się w płatnego zabójcę. Rozkładam bomby samoprzylepne na jezdni, myślę o jakimś samochodzie występującym w tej grze, czekam aż przyjedzie i KABOOM! Gdy auto ucieka wbijam na wsześniej przygotowany motocykl i gonie delikwenta. :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Polecam pojechać na stację kolejową , poczekać aż zapowiedzą pociąg , znaleźć przechodnia ,który akurat przechodzi blisko toru i popchnąć go wprost nad nadjeżdżający pociąg. Auć ,boli...
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
spychanie gości ze skarpy :p
 

JohnnyX

Użytkownik
Użytkownik
Ja najbardziej lubiłem brać dziw*e, skorzystać z usług, a potem nożem skończyć z nią i odebrać moje pieniądze .
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Ja najbardziej to lubię zabawy lecąc helikopterem gdzieś wyskakuje i muszę przelecieć przez jakąś wąską szczelinę lub obiekt i przeżyć :p
 

Do góry Bottom