1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wasze zdanie Test Drive Ferrari

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez saffal, Styczeń 3, 2012.

1. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Witam, jako iż gra została już zapowiedziana i jakiś tam zwiastun wyszedł jestem ciekawy co o tym myślicie. Czy to dobra decyzja aby zajeli się jedynie jedną marką ? Według mnie to totalna głupota. Po tdu 2 wszystko będzie lepsze od niej. Może to być jednak dobra gra arcade ponieważ tworzą ją spece Slightly Mad Studios znane z shifta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Studio niewątpliwie świetne (SHIFTY to bardzo udane produkcje z pogranicza arcade i sim, z dużym nastawieniem na emocje towarzyszące jeździe), na temat reszty ciężko coś powiedzieć. Po prostu nic więcej o grze nie wiemy.

Kiedyś EA Games dało nam świetne NFS Porshe, tak więc można zrobić i dobrze TD: Ferrari.

4. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam nadzieję że się opamiętają i zrobią pożądną grę jak pierwsza TDU bo dwójka to taka robiona na siłę i strzasznie pedalska

5. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Również uważam, że TDU powinni nie robić tylko jednej marki, ale cóż my im tego nie powiemy ;/
    @up myślę, że trochę przesadzasz TDU 2 było robione może na siłę, ale wyszło całkiem całkiem.

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To ja dodam swoje 3 grosze ;P Może tdu2 było robione na siłę ale wyszło lesze od TDU - było po prostu ciekawsze.

7. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie TDU1 i TDU2 dzieli przepaść, na plus dla TDU 1.
    Dwójka to niedopracowany bubel, który sprawia wrażenie symulatora Paris Hilton, a nie dobrej samochodówki.

Z nowych materiałów dotyczących Test Drive: Ferrari jasno wynika, że seria zupełnie odrywa się od Unlimited i staje się...Shift 3: Ferrari.
    Ja tam się cieszę, bo uwielbiam tą serię. Po TDU2 mam uraz do samochodówek w otwartym świecie.

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ok trochę w tym racji ale nikt nie każe Ci bawić się w te social gówna a pod względem urozmaicenia TDU2 zjada na śniadanie nudne i dość powtarzalne TDU1. Jedyny minus jak dla mnie to brak motocykli.

9. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    motocykle podobno beda w jakims nowym dlc

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Grałem i powiem tak po 10 minutach gra otrzymała ode mnie status "mam ale nigdy do Ciebie nie wrócę!!!".

Gierka strasznie dziwna przy prędkości 120 km/h samochód tak strasznie pływa, że po prostu nie potrzeba ręcznego. Zamiast czerpać przyjemność z jazdy czerpię tylko %#$#@!
    Jest to raczej główny czynnik który kompletnie odrzucił mnie od tej gry. Grałem we Forzy (nadal szarpię we 3,4) i inne samochodówki (NFS, Grid itp itd nawet TDU 1 i 2) i nawet w tych grach nie było to tak zrypane jak tutaj.

Jakim cudem samochód może tak pływać przy słonecznej pogodzie i tak małej prędkości.

Z początku myślałem nooo spoko może to wina samochodu ponieważ wziąłem formułę. Ale na zwykłym Ferrari tak samo jest..

Więc moja ocena 0/10.

Oczywiście to tylko moje subtelne spostrzeżenie na daną produkcję, każdy ma inne. Jednym smakuje ciasto truskawkowe drugim nie :).
    Pozd30

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Mam takie same odczucie jak przedmówca :) samochód pływa jak po lodzie. Przeszedłem już dwie dekady i rewelacji nie było, poziom trudności też pozostawia wiele do życzenia. Model jazdy jest identyczny jak w Shiftcie ale tam jeździło się o wiele przyjemniej niż w TD:FRL. Oprawa graficzna nie powala. Jak dal mnie jest to produkcja przeciętna i daje jej 3/10

12. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Czyli tak jak myślałem, Shift 3: Ferrari legends.

13. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Shift 1/2 miał całkiem przyjemny model jazdy. Porównywanie go nawet do TDU2 to jednak przesada.

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tego bym nie powiedział. Pojeździj sobie Pagani Zondą na Nurburgring Nordschleife :)

15. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    Zonda to nie jest prosty samochod do prowadzenia wiec co chciales aby jechal jak po sznurku?

Wczytywanie...

Poleć forum