1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch Dogs 2 na horyzoncie. Ubisoft przedstawia raport finansowy i zapowiada produkcje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 11, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Znajdą się chętni na kolejną opowieść hakera od Ubisoftu? Firma właśnie potwierdziła, że Watch Dogs 2 nadciąga. Jednocześnie możemy spojrzeć na nowy raport finansowy, w którym zostały zawarte ciekawe informacje. Francuzi sprzedają coraz to więcej gier na PlayStation 4.

Zacznijmy od hakera. Ubisoft potwierdził premierę Watch Dogs 2 i gra zadebiutuje do 31 marca 2017 roku. Jest to standardowa zagrywka, ponieważ tytuł jest datowany na nadchodzący rok obrotowy, który właśnie kończy się w wyznaczonym terminie (1 kwietnia 2016 roku do 31 marca 2017 roku). W tym czasie otrzymamy od Francuzów następujące gry:

• Watch Dogs 2
    • For Honor
    • South Park: The Fractured But Whole
    • Ghost Recon: Wildlands
    • „Nową markę AAA”
    Jak widać korporacja ma w zanadrzu jeszcze mały sekrecik, który zostanie pewnie zaprezentowany na E3 2016.

W raporcie finansowym możemy dostrzec ciekawą sytuację – Ubisoft sprzedaje coraz to więcej gier na PlayStation 4. Pewnie jest to spowodowane ostatnimi premierami (Syndicate otrzymał dodatkową zawartość na platformie Sony).

Otrzymaliśmy również kilka ciekawych liczb i twórcy serii o Asasynach na pewno nie narzekają. W trzecim kwartale 2015 roku (koniec 31 grudnia) firma wygenerowała dochód na poziomie ponad 561 mln euro. Coraz to większa część zysków pochodzi z cyfrowej dystrybucji – ponad 207 mln euro to 27% wszystkich profitów wygenerowanych przez korporację. W ubiegłym roku było to 21,2%.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    330
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Pewno też takie przereklamowane będzie jak pierwsza część :D

4. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Mam nadzieję, że nie. Pamiętasz, że pierwszy Assassin's Creed również był słaby natomiast drugi dawał radę.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    What?? Jedynka była słaba?? To była nowość w świecie gier, gra zbierała wysokie notyz gry wyciskalo się wszystko...

Wysłane z mojego Honor 7.

6. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Tak ale była powtarzalna aż do znudzenia...

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja po pierwszego pamiętam stałem w kolejce juz żaden kolejny assasin mnie tak nie wciągnął jak pierwszy . Watch dog nie był według mnie złą gra był przereklamowany co stawiało go w trudnym świetle i może właśnie to zabiło w jakiś sposób grę ale chetnie zagram w druga część

8. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Watch Dogs zapowiadał się nieźle, otwarty świat, który później okazał się nie taki otwarty i rozległy, i przedewszystkim nowe uniwersum. Gra o hakerach, cyberprzestępstwa, gangsterka... wow! No, a później downgrade :(
    Tematyka zachęcała, nie grałam wcześniej w żadną grę o takim podłożu fabularnym (Netrunner'a nie zaliczam) , niestety okazało się, że schemat linii fabularnej jest przewidywalny nudny i przeciętny, a zapowiadało się tak fajnie.
    Podchodzę, z dystansem, bo może wyjść z tego kolejny tasiemiec - Seria assassin's Creed
    albo oczekiwany tytuł lepszy od poprzedniego - Seria Far Cry

Pożyjemy zobaczymy :)

Wczytywanie...

Poleć forum