Watch Dogs 2 na horyzoncie. Ubisoft przedstawia raport finansowy i zapowiada produkcje

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Znajdą się chętni na kolejną opowieść hakera od Ubisoftu? Firma właśnie potwierdziła, że Watch Dogs 2 nadciąga. Jednocześnie możemy spojrzeć na nowy raport finansowy, w którym zostały zawarte ciekawe informacje. Francuzi sprzedają coraz to więcej gier na PlayStation 4.

Zacznijmy od hakera. Ubisoft potwierdził premierę Watch Dogs 2 i gra zadebiutuje do 31 marca 2017 roku. Jest to standardowa zagrywka, ponieważ tytuł jest datowany na nadchodzący rok obrotowy, który właśnie kończy się w wyznaczonym terminie (1 kwietnia 2016 roku do 31 marca 2017 roku). W tym czasie otrzymamy od Francuzów następujące gry:

  • Watch Dogs 2
  • For Honor
  • South Park: The Fractured But Whole
  • Ghost Recon: Wildlands
  • „Nową markę AAA”
Jak widać korporacja ma w zanadrzu jeszcze mały sekrecik, który zostanie pewnie zaprezentowany na E3 2016.

W raporcie finansowym możemy dostrzec ciekawą sytuację – Ubisoft sprzedaje coraz to więcej gier na PlayStation 4. Pewnie jest to spowodowane ostatnimi premierami (Syndicate otrzymał dodatkową zawartość na platformie Sony).

Otrzymaliśmy również kilka ciekawych liczb i twórcy serii o Asasynach na pewno nie narzekają. W trzecim kwartale 2015 roku (koniec 31 grudnia) firma wygenerowała dochód na poziomie ponad 561 mln euro. Coraz to większa część zysków pochodzi z cyfrowej dystrybucji – ponad 207 mln euro to 27% wszystkich profitów wygenerowanych przez korporację. W ubiegłym roku było to 21,2%.



 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pewno też takie przereklamowane będzie jak pierwsza część :D
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam nadzieję, że nie. Pamiętasz, że pierwszy Assassin's Creed również był słaby natomiast drugi dawał radę.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam nadzieję, że nie. Pamiętasz, że pierwszy Assassin's Creed również był słaby natomiast drugi dawał radę.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
What?? Jedynka była słaba?? To była nowość w świecie gier, gra zbierała wysokie notyz gry wyciskalo się wszystko...

Wysłane z mojego Honor 7.
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak ale była powtarzalna aż do znudzenia...

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Ja po pierwszego pamiętam stałem w kolejce juz żaden kolejny assasin mnie tak nie wciągnął jak pierwszy . Watch dog nie był według mnie złą gra był przereklamowany co stawiało go w trudnym świetle i może właśnie to zabiło w jakiś sposób grę ale chetnie zagram w druga część
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Watch Dogs zapowiadał się nieźle, otwarty świat, który później okazał się nie taki otwarty i rozległy, i przedewszystkim nowe uniwersum. Gra o hakerach, cyberprzestępstwa, gangsterka... wow! No, a później downgrade :(
Tematyka zachęcała, nie grałam wcześniej w żadną grę o takim podłożu fabularnym (Netrunner'a nie zaliczam) , niestety okazało się, że schemat linii fabularnej jest przewidywalny nudny i przeciętny, a zapowiadało się tak fajnie.
Podchodzę, z dystansem, bo może wyjść z tego kolejny tasiemiec - Seria assassin's Creed
albo oczekiwany tytuł lepszy od poprzedniego - Seria Far Cry

Pożyjemy zobaczymy :)
 

Do góry Bottom