1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch Dogs 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 14, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3412
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. gipsu27

gipsu27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Londyn
    Witam właśnie testuje najnowsza odsłonę watch dogs 2 mówiąc gra jest fantastyczna, grafika stoi na wysokim poziomie szczegóły i detale otoczenia wbija w fotel, system hackowania jest lepszy i dobrze dopracowany od poprzedniej wersji gry warto było czekać na 2, moim zdanie warta polecenia każdemu :) pozdrawiam

TeramitzuOne lubi to.
  4. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    361
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Gra (obok Mafia 3) była na mojej liście zakupowej na kończący się rok. Do stycznia nie planuję już żadnych zakupów, choć będzie ciężko, hehe..ale o czym to miało być? Aa..WD2..pierwsze chwile z 2-ką to myśl, że już to gdzieś widziałem. Czy to źle? Nie, bo uwielbiam ten tytuł. Gra faktycznie wygląda lepiej, można w końcu polubić głównego bohatera, fajna i klimatyczna muzyka w tle, to taki WD na wypasie, na sterydach. Coś więcej? Na razie nie, bo ograłem ok. 2 godziny, ale już czuję moc. Żadne Battlefieldy, Titanfalle, Fify..tylko właśnie WD2 to mój numero uno II-giej połowy tego roku.

TeramitzuOne lubi to.
  5. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    213
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Jarosław
    Świetny przykład, że jak Ubi chce to potrafi. :) Gra, jak dla mnie, wybija się na przód pośród tegorocznych premier. Wszystko wydaje się dopracowane i przemyślane. Nawet ten "ziomalski" klimat, przed którym wielu miało wątpliwości nie przeszkadza a wręcz nie wyobrażałbym sobie tej produkcji w sztywnym, ponurym klimacie (no i to w końcu San Francisco - stolica różnej maści hipisów, teraz hipsterów i tym podobnych). Już bardziej raził mnie taki klimat w ostatnim Need For Speedzie. I zaznaczę tutaj, że w pierwszą odsłonę WD nie grałem. To, co się rzuca w oczy to żyjące swoim życiem miasto. Przechadzając się bez celu nie raz trafiłem na ciekawe sytuacje, jak spontaniczna kłótnia przechodniów w czasie gdy inny przechodzień zadzwonił po policję i zakończyło się zatrzymaniem prowodyra, a w tle ktoś robił sobie selfie z tą całą sytuacją :D . Albo rozwścieczona pani z bejsbolem znęcająca się nad samochodem zdradzającego jej męża. I to jest klimat! Cały ten element hakowania, wokół którego kręci się produkcja jest bardzo przyjemny i intuicyjny. Nasi sztuczni kompani w postaci dronów dają dużo rozrywki nawet poza wykonywaniem misji. Parkour protagonisty jest płynny i dynamiczny, choć tutaj doczepiłbym się do braku możliwości skoku. Bywały takie sytuacje, że bohater zamiast przeskoczyć przez niewielką szczelinę, w efektowny sposób wskakiwał do tejże szczeliny i praktycznie nie było możliwości pokonania tej niedogodności. Kierowanie pojazdami jest w miarę przyjemne choć sztywne. Misje (nie wierzę, że to piszę przy produkcji Ubisoftu) nie są powtarzalne i każda jest unikalna i interesująca. I co najważniejsze możemy do nich podejść w tysiącu różnych wariacji, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej unikalne. Przeciwnicy, czego nie można powiedzieć o tych z Mafii 3 mają mózg i potrafią z niego korzystać. Tu doczepiłbym się do strzelania, gdyż jest tak samo sztywne jak prowadzenie samochodów. I tutaj mogliby się wzorować na wspomnianej wyżej Mafii gdzie czuć było moc broni i strzelanie dawało satysfakcję. No, ale to gra hakerska i z założenia nie powinno się zabijać czyniąc z bohatera psychola :p Mimo wszystko ceni się, że nie gra nie kara za takie rzeczy jak np. w Assassin's Creedach. To są jedynie pierwsze wrażenia z tytułem, po przegraniu kilku godzin. Poczekałem na pierwsze recenzje, w świetle dobrych opinii kupiłem i jestem zadowolony.

6. Machiavellimind

Machiavellimind Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra marzenie- ciagle o niej myśle
    Mam juz prawie 40 lat i ziomalkosc mnie odstraszała ale okazało sie ze jej mało
    Misje poboczne wciągają na maksa i grałem w U4 nie ma startu
    Gra super dla mnie po 25 h - zobaczymy jak ff 15

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    429
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Powiem tak byłem sceptycznie nastawiony ale zmieniłem zdanie gra jest bardzo przyjemna fabuła jest ok lepsza znacznie niż 1 cześć podoba mi się klimat hipsterow :)

reevo lubi to.
  8. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    142
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Częstochowa
    Pierwsze wrażenia raczej neutralne... ani pozytywne ani mega negatywne, niestety. Miałem co do tej gry większe nadzieje ale może to dlatego że przegrało w nią za mało, może się jeszcze rozkręci. Grę mam zamiar przejść tak czy siak, to nie ulega wątpliwości. Post zedytuje jak już ją ukończe.

9. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dzieki uprzejmości MS i ich błędu mogę grać w ta grę i szczerze na poczatku nie bardzo mi przypadała do gustu ale czym dłużej grałem tym stawała się ciekawsza niestety to tyle . Nie zrobiła na mnie wielkiego wow , jest dóbr nie jest nadzwyczajna . Jest gra w stylu zagraj ukończ zapomnij . Daje jej 07/10

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gra jest bardzo dobra i moje obawy były jak się okazało na wyrost.

Wady:
    -Fizyka
    -Fizyka
    -Fizyka
    -Dźwięki samochodów.
    -Celowniczek który ***** celuje wszędzie tylko nie w to co ja chce
    -W grze nie można skakać za to skok jest połączony z parkurem i jest automatyczny, szkoda tylko że nie zawsze postać robi to czego chciałby gracz.

Plusy:
    -Banalny Calak
    -Tryb kooperacji
    -Fabuła
    -Piaskownica
    -Żyjący świat
    -Poprawnie zbudowana mapa
    -Możliwość wykonania zadania na kilka sposobów
    -Gra działa cały czas płynnie
    -Ciekawe postacie
    -Sporo misji pobocznych
    -Gdy ściga nas policja inni gracze w trybie łowcy mogą do naszej sesji dołączyć i nas próbować spacyfikować

Ni plus ni minus:
    -W mieście graficznie jest ok ale postrzępione krawędzie psują całe wrażenie.
    -Po odpaleniu gdy logujemy się na konto Retr0 a poniżej jest napis logujesz się jako #nick_xbl#

Czekam na WD3

Ostatnia edycja: Styczeń 31, 2017
    szyszek2121 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum