1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch Dogs: kilka słów o nadchodzących DLC i przyjaciółce Aidena

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 25, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Choć premiera Watch Dogs jeszcze przed nami, Ubisoft już snuje plany na przyszłość. DLC przyniesie ze sobą jeszcze więcej interesujących opowieści, przedstawionych z różnych perspektyw.

- Aktualnie zajmujemy się planami dotyczącymi DLC – powiedział producent, Dominic Guay podczas rozmowy z OXM. – Mamy mnóstwo historii w uniwersum Watch Dogs do opowiedzenia, chcielibyśmy też przedstawić je z różnych perspektyw. Sądzę, że to dla nas wspaniała okazja. Zastanawiamy się także, w jaki sposób, miesiąc po premierze gry, zapewnić graczom więcej rozrywki. Miasto oferuje sporo możliwości, mamy wiele pomysłów na to, co można jeszcze zrobić, ale nie możemy zająć się nimi już teraz. Zamierzamy testować różne rodzaje rozgrywki, które pasowałyby do świata gry, już po premierze Watch Dogs.

Guay zdradził też nieco na temat kobiecej postaci, którą widać na załączonym obrazku.

- Postać, o której mowa, to Clara, Clara Lille. To ktoś, kto z czasem stanie się sojusznikiem Aidena Pearce’a, a zatem... Nie omawialiśmy szczegółów związanych z fabułą, ale jedną z rzeczy, które uważamy za najbardziej interesujące, jest to, w jaki sposób te postacie, które nie są przecież aniołami, są ze sobą powiązane i wpływają na rozwój opowieści. Clara jest kimś, kto będzie miał spory udział w hakowaniu, więc jej umiejętności przydadzą się Aidenowi, ale ona ma własną przeszłość, własną historię, które będziecie mogli odkryć w trakcie gry.

Watch Dogs zmierza na PC, PS3, PS4, Xboksa 360 i Xboksa One - nie wiadomo, czy ostatecznie gra trafi na Wii U. Premiera już wiosną.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    No pewnie, jeszcze nie było premiery a już DLC będzie. Tak jak kiedyś była akcja pod tytułem "nie kupuję wybrakowanego produktu". Tutaj jakoś przebija piątkę piractwu.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    jeśli ten tytuł osiągnie taki sukces jaki mu wieszczą to ciekawe czy Ubi będzie chciało przekuć go na coś w rodzaju Assassin's Creed i odcinać kupny w podobnych odstępach czasu. Niby jak krówka dojna to trzeba doić, ale z drugiej strony Assassin daje takie możliweości ze względu na fabułę która pozwala odwiedzać różne okresy historyczne co daje spory wachlaż możliwości, a w przypadku Watch_Dogs trzeba by było coś wymeśleć.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "Wy" tam lepiej mówcie kilka słów na temat tego, że gra została definitywnie zakończona i definitywnie tym razem ją otrzymamy .. Bo jak na chwilę obecną dali ciała z tym plakatem ~że po miesiącu możecie odstawić GTA V i zapraszamy do WD - sens zbliżony wypowiedzi.

1 osoba to lubi.
  6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    UBISOFT powoli jest bardziej pazerny od EA, do Far Cry 3 na wejściu było DLC tak samo do Assassin's Creed IV chwile po premierze masakra, każą płacić za coś co powinno być w samej grze...

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja w tym widzę co innego, gra kosztuje fortunę (produkcja) teraz przed premierą która nie wiadomo jaka (zyski) i dokładnie kiedy będzie trzeba znów zrobić rozgłos dla tej gry, zachęcić takim dlc, żeby ludzie już najlepiej zainwestowali i dołożyli kilka zł do produktu którego nie ma ale w domyśle bez tego dlc gra nie będzie "pełną wersją" takie wyciąganie kasy robi się modne.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

8. Herostrates

Herostrates Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Paczków
    Ja osobiescie nie moge sie już doczekac WAtchs Doga choć wiem że na pewno nie kupie tej gry zaraz po premierze, ponieważ jego cena jest kosmiczna i do tego jeszcze mowa o DLC, co jest dla mnie wgl nie zrozumiałe. Kupujesz gre za takie pieniadze że powinni w niej umieścić także te DLC ,a nie jeszcze żebym ja je musiał zamawiać , parodia. DLC ,ok ale już po premierze i jakims czasie, wtedy bym się zgodził na jakieś płatne dodatki , no cóż "Hajs musi sie zgadzać" ;/

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jestem ciekaw czy posunął się tak daleko, że na RTL, RTL II, SAT1 (na polskie kanały nie patrze chyba że discovery itp) itd. zobaczę jakąś reklamę WD. Bo reklamę GTA V widziałem :). Pamiętam jeszcze jak pierwszy raz widziałem bodajże reklamę Saints Row - szczęka mi opadła :D

Wczytywanie...

Poleć forum