1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch Dogs mogło nazywać się zupełnie inaczej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 30, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Co powiecie na... Nexus?

Dyrektor kreatywny Ubisoft Montreal, Jonathan Morin, ujawnił przy okazji imprezy Eurogamer Expo, że ich nowe IP Watch Dogs miało niegdyś zupełnie inny tytuł. Gra zwała się Nexus, a jej logotyp - nietypowy krąg symbolizujący coś w rodzaju zerwanego połączenia - trafił nawet do finalnego produktu; jako wzorek na masce głównego bohatera.

Niestety nie ujawniono, czemu nagle postanowiono przemianować projekt na Watch Dogs, ale jeśli o mnie chodzi, to ten aktualny tytuł przemawia do mnie o wiele bardziej, niż ten stary. Jeżeli chodzi jednak o sam pomysł na grę, ten pozostał właściwie niezmieniony. Twórcy od samego początku wiedzieli co chcą zrobić i cały czas trzymają się tego samego planu.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dobrze, że jednak poszli po rozum do głowy ;]

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    faktycznie, jakby nazwa miała największe znaczenie.

5. MasterBarti

MasterBarti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie, to większość z tej gry jest zerżnięta z filmu "Eagle eye" i również mógł by być taki tytuł. Pewnie pierw miała to być gra oparta na tym filmie, ale była zbyt duża zwłoka więc wymyślili że jednak trochę zmienią fabułę (by nie było zbyt dużych podobieństw z filmem).
    Mam tylko nadzieję że ta gra nie będzie kupą ;)

6. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra nazwa to połowa sukcesu. Mnie bardziej przekonuje obecna nazwa do zainteresowanie się grą niż Nexus.

Nazwa Nexus kojarzy mi się z jakąś platformówką 2D...

7. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Hmm Nexus raczej nie zwraca zabardzo uwagi co innego Watch Dogs

Wczytywanie...

Poleć forum