1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch Dogs na nowych obrazkach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Bijatyki, strzały, wybuchy...

I pomyśleć, że dziś zamiast cieszyć się z nowych screenów, to w Watch Dogs powinniśmy już grać. Niestety Ubisoft na kilkanaście dni przed startem nowej generacji zmienił zdanie i stwierdził, że gra musi zostać dopracowana. A to trochę potrwa, więc ukaże się dopiero w 2014 roku.

Bo wygląda na to, że jest na co czekać. Akcje za pomocą telefonu zapowiadają się naprawdę ciekawie. Wywołanie chaosu na ulicach, zrzucenie ciężaru na przeciwników - będzie się działo.

Niby możemy żałować, że Ubisoft pokazał nam zaledwie trzy nowe obrazki, ale moim zdaniem to dobra decyzja wydawcy. Był czas, kiedy zalewani byliśmy fragmentami rozgrywki, przez co powoli zaczynałem mieć wrażenie, że sceny się powtarzają. Lepiej dostawać nowości, nawet jeśli te pojawiać się będą rzadziej. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Juz mi sie przejadl ten Watch Dogs,nie prezentuje się jakos wybitnie,nie to co GTA V,kazdy skrin był ciekawy i unikalny.Wyjdzie pewnie cos na wzór True Crimes albo Sleeping Dogs,niby fajnie wyglądają ,ale bardzo cienkie i słabo wykonane sandboxy

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Sleeping Dogs - był fajny tylko zdecydowanie za krótki
    True Crime - intencje miał bardzo dobre, lecz rozwiązania techniczne itp itd mizerne :(. Jakby powstała nowa produkcja udoskonalona (jazda itp itd) to było by ciekawie :p

Osobiście screeny już mnie też nudzą.. Niby pokazywali kiedyś jak już ktoś gra w WD.. Mogli by chociaż dać jakiś nowy ciekawy trailer,a tu nici :(

5. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Do mnie jakoś nie trafia ta gra...

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    robią z tej gry niewiadomoco, ot kolejna gierka ktora wyjdzie i zgaśnie po miesiącu...

7. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    A ja czekam z niecierpliwością. Ot taki Assassins Creed w obecnych czasach.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a skad Ty to mozesz wiedziec co sie stanie z gra? moze bedzie tak fenomenalna ze narodzi sie nowa seria gier zaraz po GTA... naprawde nie rozumiem takich osadzen po samych screenach

9. No Ogar

No Ogar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No to ciekawe co tam dopracują. Myślałem , że to będzie w tym roku a tu takie coś jestem trochę zawiedziony.

Wczytywanie...

Poleć forum