1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch dogs problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez wampir1988, Listopad 13, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wampir1988

wampir1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Watch dogs błąd ze ściereczką dvd 2

Witam problem mam tylko z tą gierką w abgx-ie wszystko na zielono normalnie się instaluje ale nie może się uruchomić, wyskakuje błąd ze ściereczką. Czy ta gra ma jakieś zabezpieczenia dodatkowe bo nawet podmieniłem lasery w napędzie i sprawdzałem z 2 różnych kopii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wampir1988

wampir1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Problem rozwiązany napisze w jaki sposób
    Najpierw zrobiłem fixa w abgx-ie żeby można było sprawdzić obraz i dograć topologię. Wszystko poszło pięknie w okienku wszystko na zielono. Następnie usunąłem zainstalowaną grę z dysku i wszystkie pliki pamięci podręcznej z konsoli. Zainstalowałem całość od nowa przeniosłem swoje save-y i odpaliłem błąd się już nie pokazuje i gra startuje za każdym razem. W całości zainstalowana na dysku.

4. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.