1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch Dogs - trailer i screeny z pecetowej wersji gry. Świetna woda i oświetlenie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 1, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Watch Dogs w przeciwieństwie do Grand Theft Auto V pojawi się równocześnie na konsolach i komputerach, więc warto zobaczyć jak prezentuje się gra na mocarnym PC. Najnowszy trailer udostępnionym przez Ubisoft skupia się właśnie na tej wersji.
    O przeniesieniu wirtualnego Chicago na komputery opowiada jeden z głównych producentów Watch Dogs. Podobnie jak w przypadku Tomb Raidera sporo mówi się o współpracy z Nvidią oraz możliwościach jakie daje GeForce.

Technologia zastosowana na PC pozwala choćby na dodanie większej ilości detali i stworzenie realistycznego oświetlenia i cieni. Trzeba przyznać, że zmienne warunki atmosferyczne i woda wyglądają fantastycznie i życzyłbym sobie, aby ten tytuł faktycznie prezentował się tak w ruchu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Miejmy nadzieję, że gra będzie oferować dużo więcej niż graficzne fajerwerki.

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    no jestem pod wrazeniem ,ale nie widzi mi sie dawac 1500 zl za karte graficzna zeby zobaczy troche lepsza grafike na PC na ps4 tez ladnie wyglada

5. kolka29

kolka29 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    różnica w stosunku do wersji Ps4 kolosalna, bez porównania lepsza animacja (płaszcz choćby), cieniowanie, detale, efekty świetlne itd.

6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    E tam, myślę, że na Titan Z za niecałe 3000$ gra osiągnie 60 fpsów :p
    Wszystko fajnie pięknie wygląda, tylko żeby się nie okazało, że Watch Dogs to jeszcze większy benchmark niż wszystkie Crysisy razem wzięte. Ale, nie mówię hop, niech gra wyjdzie to się zobaczy.

7. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Na fotkach i trailerach zawsze wszystko ładnie wygląda a w realu zupełnie inna bajka, zobaczymy jak to będzie bo jeśli to prawda to i raz Titan nie starczy tylko 2x Titan i elektrownia w piwnicy.

8. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    To będzie z cyklu "czepiam się", ale to silniejsze ode mnie :D są w grach takie małe pierdółki, koło których nie potrafię przejść obojętnie, a innym razem poważniejsze rzeczy które jakoś mnie nie bolą i tym razem chodzi o te pierwsze. To już któryś raz jak widzę materiał z Watch_Dogs i widzę jak Aiden wyciąga tego swojego smartfona, który ma być jego asem w rękawie i ... nic na nim nie robi :) widać tylko menu, na które ten tylko się gapi o nic poza tym, spostrzegłem to już kiedyś na innym clipie w trakcie hackowania było tak samo. Wiem że to pierdoła ale zastanawiam się czy tak ciężko było napisać jakiś kod odpowiadający ruchem palca po matrycy i 3 lub 4 zmieniające się na krzyż tła w telefonie, wyglądałoby to o niebo bardziej przekonująco.

Wczytywanie...

Poleć forum