1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Watch Dogs Xbox one stan idealny

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez DarekJ, Listopad 17, 2015.

1. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ograłem w ciągu 2 miesięcy, płyta nie była wyciągana z urządzenia. Widzę, że na Allegro chodzą po 7 dyszek używane i chyba taka cena była by dobra.
    Jeśli ktoś chce, mogę ewentualnie wymienić się na Dying Light.

Jeśli ktoś nie grał w Watch Dogs i chciałby co nie co ode mnie usłyszeć, to gra moim zdaniem jest naprawdę ciekawa. Rozbudowujemy drzewko postaci, praktycznie co misja uczymy się czegoś nowego.
    Misje są różnorodne, trzeba się wykazać nie tylko sprytem, ale i zręcznością.

Tutaj coś zhakować (hakowanie to zazwyczaj minigierki na czas, trzeba połączyć takie "sygnały" płynące do źródła), czasem trzeba kogoś odstrzelić, dostarczyć gdzieś auto, kogoś ochronić.

Wielu zarzuca, że WD jest podobne do GTA, sam nie wiem. Na pewno jakieś podobieństwa są, z tym że w grze ten hacking jest czymś w rodzaju podstawy i tym się wyróżnia.

W razie jakichkolwiek pytań - zapraszam.

Wczytywanie...

Poleć forum