1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch_Dogs na PlayStation 4 ma działać w 1080p i 60 klatkach na sekundę. Co z Xone?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft długo czekało z ogłoszeniem ostatecznej jakości framerate'u oraz rozdzielczości w nadchodzącym Watch Dogs. Teraz, dzięki stronie internetowej PlayStation, wiemy że na "czwórce" całość osiągnie najwyższe standardy.

Co ciekawe informacja pojawiła się tylko na amerykańskiej wersji witryny, w zakładce poświęconej grom, gdzie można złożyć pre-order na przygody Aidena.

Nie wiadomo czemu nie wspomniano o tym nigdzie indziej, ale możemy się spodziewać, że jeśli to prawda, a nie mała próba wywołania sensacji, dopisek znajdzie się także na wszystkich wersjach strony PlayStation.

Watch Dogs jest od początku znane z pięknej grafiki i tego, że jest bardzo rozbudowane, a co za tym idzie konsoli powinno być trudniej utrzymać najwyższą jakość wyświetlania. Jednak jeśli deweloperom z Ubisoft uda się tego dokonać, będzie to jednoznaczny dowód na to, że jeśli się chce to można.

Zagadką pozostaje kwestia Xboksa One, który ma problemy z osiągnięciem rozdzielczości full HD przy zachowaniu 60 fps-ów. Póki co na stronie giganta nie ma żadnej wzmianki w tej sprawie.

Myślicie, że programiści odpowiedzialni za Watch Dogs zdołają wprowadzić 1080p i 60 klatek na sekundę na obu konsolach?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    heheh xone znowu nie pociagnie :D bedzie pewnie w 900p :D

1 osoba to lubi.
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Żeby chociaż ... Z resztą to powinien być standard od początku next-genów (FullHD i 60FPS), a nie atrakcja ..

1 osoba to lubi.
  5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Odkąd posiadam Ps4 zrozumiałem że różnica między 720p a 1080p z kilku metrów nie jest odczuwalna przynajmniej dla mnie

6. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Żygać mi się chce jak czytam jedne i te same posty od jednych i tych samych hejterów....żenada......kupcie konsole biedaki zobaczcie jak wszystko pięknie wygląda a później dyskutujcie....a tak dla przykładu grałem na ps4 i gram na X1 w Battlefielda 4 i nie ma żadnej różnicy....

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

Proszę.. byś nie upaprał podłogi..

----------------

Co do tematu, to zobaczymy jak to będzie. Obstawiam, że XO będzie miał problemy z 1080p.. ale nacisk pewnie będzie taki, że być może jakoś uda im się wycisnąć z niego te fullHD.
    Hehe mnie to też bawi, że konsole wyszły i w momencie gdzie wszystkie gry powinny hulać w fullHD jest gadka o rozdziałkach :D.

To nie wiem czy dożyjemy konsol które sprawnie będą sobie radziły z rozdzielczością 4K . ... wiem wiem.. 2K jest nieosiągalne, a co dopiero 4K :D.

2 użytkowników lubi ten post.
  8. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Różnicę odczujesz przy dużych telewizorach :)

1 osoba to lubi.
  9. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Nudnawo pisać to samo, ale fakt jest taki że RÓŻNICA JEST. Koniec i kropka. A jeżeli komuś nie przeszkadza że gry chodzą w 900p to niech zmieni też telewizor na HDReady, lub jak woli lepsze doznania - kineskopowy. Z drugiej strony Minecraft pewnie będzie wyglądał całkiem dobrze na obu.

2 użytkowników lubi ten post.
  10. nemesis48s

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Myślę że 50 cali to już duży telewizor a różnica między 720p a 1080p choć jest to nie jest jakaś dramatyczna

11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    heheh jak ktos nigdy nie oglada filmow np w full Hd to wtedy nie widzi roznicy od 720p ;]

12. nemesis48s

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Nie chodzi o to ja posiadając Ps3 oglądam filmy na Blue-Ray w 1080p i widzę małą różnice między 720p a 1080p ale nie jest to różnica kolosalna a wręcz minimalna z kilku metrów od tv.Jednak muszę przyznać że na kolsolach nowej generacji powinno być full hd choćby dla samego faktu że to nowa generacja

13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Straszne nie kupie teraz tej gry bo nie ma 1080p ! a moją konsolę wypier*** na śmietnik

Wczytywanie...

Poleć forum