1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Watch_Dogs - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Folgowsky

Folgowsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    Przebije GTA V pod względem szczegołów. Wszystko **********, tylko samochody wydają się jakby latały nad jezdnią...

1 osoba to lubi.
  4. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    Grałem w wersje na X360 gra jest po prostu świetna, przepięknie wygląda w nocy jak pada deszcz. Tylko te auta jakby latały nad jezdnią.

Pomogłem ?
    Daj PRZYDATNE ! Dzięki.
    Wysłano z iPhone 5s !

1 osoba to lubi.
  5. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    może przebija GTA V ale grafice daleko do gta myślę że na ps4 będę zadowolony

6. Lera1n

Lera1n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Daleko
    Jeżeli mamy już porównywać "ten" tytuł do GTA to porównujcie kompie x360.

Mi jak na razie **** nie urwało chociaż ze grałem jedynie 30min.

7. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Właśnie przegrałem kilkanaście minut, na razie nie wiele mogę powiedzieć, ale zastanawia mnie jedno. To jest ten konkurent GTA? Przecież to wygląda gorzej niż GTA III, model jazdy jak w Maluch Racer. Taka promocja, taki huk wokół tego tytułu, a jak na razie to bida z nędzą. Wstrzymuje się z oceną, to tylko pierwsze wrażenie, które było okropne.

Radzę udać się do okulisty.

EDIT: Ten obrazek świetnie przedstawia na co poszła cała ta kasa z preorderów. Spójrzcie, to wygląda jak GTA III.

3 użytkowników lubi ten post.
  8. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeszcze dodam że obszar miał być większy od GTA V a tu 1/4 z tego

9. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam już przegrane z kilka godzin i według mnie do GTA5 daleka droga, bliżej tej grze do Saints Row3. Zacznijmy od grafiki ja wiem, że na starej generacji nie można oczekiwać cudów ale (GTA5 i 4 się to udało .) jest po prostu bardzo źle tak poszarpanych tekstur dawno nie widziałem, pojazdy to jakieś prostokąty na kółkach, model jazdy tragedia, auta się ślizgają za bardzo po za tym gdy jade np wozem policyjnym to czuje się jakbym grał w Burnout, gaz do dechy i rozpiernicza wszystko nawet auta na drodze odbijają się na 5 metrów w góre. Model zniszczeń również porażka. Miasta są puste, tyle się mówiło, że w GTA5 pustki na ulicach a tu jest jeszcze gorzej, aut jak na lekarstwo według mnie. Jeśli chodzi o rozgrywke to tu dużo nie napisze po prostu podejmujesz misje, jedziesz strzelasz albo obezwładniasz cel i tyle.
    Jeśli chodzi o wersje na starą generacje zawiodłem się bardzo i coś czuje, że ta gra bardzo szybko stanieje, 200zł nie jest warta jak dla mnie.
    Jedynym dobrym wyborem na co kupić tą gre jest PC, lub PS4/X0, na starych konsolach aż żal patrzeć.

10. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    po przejsciu "prologu", ze tak to nazwę, powiem jedno: zieeeeew....
    model jazdy gorszy niz w gta 5, a to juz mowi wiele.
    grafika moze nie okropna, ale daleko mi do ochów i achów.
    sam gameplay, to żadna rewelacja. a juz na pewno nie rewolucja.
    idę pograć w mgs 5. ;P
    ps. marketingowo, to ubisoft rzondzi, nie powiem. :D

edit: @filemon pojechał tej grze od saint row. i ja też miałem taki zamiar, ale nie chciałem być "kątrowersyjny". :D
    ale po prologu, to nie wiem, czy siądę do tej gry jeszczxe. niech se mój junior pogra, bo to gra dla takich graczy właśnie. :D

11. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie również gorsze od GTA, podoba mi się to ze możesz hakowac prawie wszystko. Jazda samochodem to padaka nie mówiąc już o jeździe motocyklem :-D ciesze się ze mam rgh i mogę sprawdzić czy warto wydać 200 zl na oryginał.

Dziabnięte z Z1!

12. Reaper44

Reaper44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Osobiście myślę, że tragedii nie ma jeśli chodzi o grafikę, do momentu w którym nie zacznie się jeździć samochodem i próbować robić kolizje, ale to jeszcze dałoby radę przeboleć. Wadą natomiast jest to że miasto (jak dla mnie) wieje pustkami, no chyba że zwiedzałem jakieś wyludnione dzielnice :p. Jestem dopiero po prologu, na chwilę obecną daje 6/10, zobaczę ewentualnie jak będzie później, bynajmniej na chwilę obecną nie uważam, że gra jest warta swojej ceny przynajmniej na stare generacje.

1 osoba to lubi.
  13. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    gra po tych wszystkich zapowiedziach i ciągłym karmieniu nowinkami itd.. zawiodła mnie na całej linii.. NIby miasto miało byc duże i jest co w nim robić natomiast wieje w nim nuda, ulice puste.. ( poruwnując to co sie dzieje na ulicach GTA V a WD to niebo a ziemia....) Graficznie o ile jestesmy w budynku i sama postac bochatera ok ale jak juz wyjdziemy na miasto to tragedia a bron boże wsiadaj do samochodu wtedy to przypomina mi sie GTA III.... Teraz już chyba wiem czemu WD nie wyszło równo z gta:))) jednak R to mistrzowie optymalizacji z takim miastem jakim nas uraczyli grafika była jak na X360 super natomiast tutaj mamy lipe .. dla mnie na chwile obecna po tych wszystkich podnietach serwowanych ciągle to zawód roku

14. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czego się tak czepiacie , gierka całkiem spoko :) Wiadomo że nawet się nie umywa do GTA V ale nie ma aż tak źle grafika na przyzwoitym poziomie,model zniszczeń. Super sprawa z hakowaniem - jest w co pograć przynajmniej bo nic teraz ciekawego nie wychodzi :)

Fakt że promowany był jak gra roku a okazał się średniakiem ;]

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    WSTĘPNA OPINIA NA TEMAT W_D

Pograłem jakieś ~2 godziny. I co mogę powiedzieć? Już widzę, że mapa jest mała. Lecz twórcy napakowali grę tyloma misjami pobocznymi, że aż czuję się odepchnięty od nich.. Niby te hakowanie ma być fajne itp itd ale jakoś super zbytnio nie przemawia to do mnie. Szczególnie mam kłopot używać hakowania podczas pościgów samochodowych, bo albo za szybko użyję albo za wolno..

Jedno co mnie interesuje czy główny bohater ma tą czapkę przyklejoną na kropelce do głowy? Czy ta czapka jest partią jego ciała :D Bo nawet podczas kąpieli w wodzie ma ją na głowie . (wybuchach itp też .).

Graficznie gra nie powala jak do tej pory - dalej twierdzę, że GTA 5 znacznie ładniejsze.

Jak na razie to widać, że fabuła jest prosta ale jestem dopiero na samym początku więc myślę, że rozkręci się (oby).

Sterowanie samochodami to według mnie największa wada tej gry, bo jest wręcz okropne! Samochody pływają po tej drodze i większość pojazdów zachowuje się bardzo podobnie. Jeszcze nie jeździłem na motorze ale jak samochodem tak ciężko się jeździ to na motorze pewnie jeszcze gorzej.

Zakup strojów w grze opiera się o zakup "tekstur" na ubranie naszego bohatera więc jakby nie patrzeć bardzo słabo.

Może jakby prowadzenie pojazdów było lepsze i świat gry byłby większy to gra byłą by mocnym średniakiem - albo powyżej średniej, a tak to w mojej opinii ledwo co mieści się w szczeblu - średnia gra.

Ogólnie jestem zawiedziony tą grą. Miała być godna stanięcia do rywalizacji z GTA 5, a tu okazuje się, że nie ma nawet potrzeby rozważać takie starcie.

Dobra na temat moja ocena jak dotąd to takie 5/10
    Grać raczej będę dalej grał z nadzieją, że być może w którymś momencie twórcy zaskoczą mnie czymś i powiem WOW i automatycznie ocena gry pójdzie w górę :)

16. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z góry przepraszam za przydługi tekst, ale ilość frustracji jaką zebrałem podczas 12 godzin z Watch Dogs po prostu musi znaleźć ujście.

Czytam Wasze komentarze i wydaje mi się, że jesteście trochę zbyt delikatni dla tego gniota.
    Koło GTA V to coś nawet nie leżało, a samo porównywanie tego czegoś do którejkolwiek części gry od R* jest po prostu marnym żartem i obrazą dla fanów GTA.

Grafiki zwykle staram się nie oceniać, ale tutaj po prostu nie mogę się powstrzymać - co to wogóle jest?! Na X360 wygląda gorzej niż tragicznie, chociaż to mogę zrozumieć bo tytuł głównie kierują na nową generację i tutaj po raz kolejny nasuwa się powyższe pytanie. Widziałem na żywo wersję PS4 i jest po prostu źle. Wracając jednak do X360 - nie da się na to patrzeć, tekstury rozmyte, kolory wyblakłe, modele pojazdów plastikowe, cieniowania w zasadzie nie ma, pole widzenia okrojone do maksimum..., wymieniać można jeszcze długo.

Miasto - co do wielkości nie mam zastrzeżeń, jest duże ale bez przesady. Żeby dojechać z punktu A do B nie trzeba poświęcać większej części godziny. Tutaj twórcy nie zepsuli. Pustki na ulicach? Nie jest tak tragicznie - przechodniów jest mnóstwo, żyją swoim życiem. Samochodów na ulicach nie brakuje. Jest ok.

Rozgrywka - nie wiem czym gracze zasłużyli sobie na takie tortury. Sam pomysł nie był zły ale wykonanie to już inna kwestia. Wszystkie zadania ograniczają się w zasadzie do dotarcia na miejsce i wystrzelania kilku przeciwników. Oczywiście smaczki typu podpinanie się pod kamery bezpieczeństwa czy powodowanie eksplozji rur są dostępne i w jakiś sposób urozmaicają rozgrywkę, jednak tak naprawdę ich brak nie zrobiłby żadnej różnicy. Twórcy dodali element zawiadamiania policji przez przechodniów i za to należy im się 10 batów na plecy, bo nie jestem w stanie zliczyć ile razy przez mundurowych musiałem powtarzać misję. Tutaj kolejne 10 batów za system reputacji w mieście - żeby podbić sobie poziom, trzeba się nieziemsko naprodukować, a wystarczy biednego policjanta postrzelić (lub co gorsza zabić!) a reputacja leci na łeb. Zresztą po 12 godzinach grania nadal nie do końca wiem po co ta reputacja właściwie jest, no ale ok.
    Co do policji to jest jej dużo i są cholernie uparci już od 3-go poziomu, wyższe mogą doprowadzać do skrajnych ataków agresji wymierzonych w niczemu winny ekran telewizora.
    Jazda samochodem to kolejny krąg piekielny przez który prowadzi nas Ubisoft. Model jazdy został najprawdopodobniej zaczerpnięty z Mario Kart na N64 i trochę zmodyfikowany (przecież nie chcielibyśmy rzucać bananami w czasie pościgu). Pościgi... tutaj pozostawiam bez komentarza, język polski nie zna tylu przekleństw.
    Hakowanie - wciśnij X aby przełączyć sygnalizację świetlną, wciśnij X aby podnieść blokady, wciśnij X aby podnieść most, wciśnij X..., X..., wszystko ogranicza się do wciskania X w odpowiednim momencie.
    Walka wręcz też jest! Nie zgadniecie - wciśnij B aby znokautować - i tyle!
    Strzelaniny - jest ich mnóstwo i są koszmarnie nudne.
    Mamy tu nawet parkour, albo inaczej bieganie i przeskakiwanie przez murki bo więcej z tego wycisnąć się nie da.
    Na koniec jeszcze skradanie... TAK, jest skradanie! Skradasz się do muru, chowasz się za nim, wyciągasz broń i zaczynasz strzelać. Prawie jak w Metal Gear ;)

Fabuła - fabuła jest i w sumie przy tym pozostańmy. Nie jest zachwycająca ale jednocześnie nie odrzuca. Taka po prostu średnia bez zbędnych udziwnień i wciągania człowieka na siłę. Idealnie pasuje do tej produkcji bo w każdej chwili można wcisnąć "eject" i wyciągnąć płytę z napędu bez wyrzutów sumienia. Przez długie godziny miałem nadzieję, że coś się zmieni i przynajmniej fabuła utrzyma mnie przy tym tytule, jednak nawet tutaj twórcom nie wyszło

Podsumowując - tytuł jest zrobiony poprawnie i oceniając go bez modelu rozgrywki było by to jakieś 6/10, no ale wtedy zaczynamy rozgrywkę i ocena maleje z każdą kolejną godziną. Wg mnie jest to solidne 3+/10, ale Ubi ma u mnie + za serię Splinter Cell, więc daję 4/10.
    Marketing najwidoczniej wygrywa obecnie z jakością więc proponuję zacząć piracić wszystkie produkcje Ubisoft, może nauczą się czegoś jak kasa zacznie im odpływać ze ściekiem, do którego powinno trafić Watch Dogs

PS. unikanie słowa GRA w odniesieniu do WD było całkowicie zamierzone.

9 użytkowników lubi ten post.
  17. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    za użycie, i porównanie(w kontekście Metal Gear Solid), masz ode mnie łorna jak stąd do Chicago! :D
    poza tym, recka powinna być przypięta na głównej, pełna zgoda. dla mnie to gniot, w który zagrywa się mój syn, gimbus wzorowy. :D

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dobra już mam kilkanaście godzin za sobą..

Ogólnie skończyłem tylko prolog i ze 2-3 misje.. Po czym zacząłem się bawić w trybie swobodnym i jaki tego wynik?

Reputacja: Mściciel (nie umie jakoś dobić do tej ostatniej..), Kasa: ~180 tys. (przypominam, że mam dopiero 2-3 misje za sobą..)

Gierka niestety słaba. Ubi zrobił taki hype na Watch Dogs, a tu dostajemy grę ze średniej półki..
    Tak cfaniakowali, że W_D ma być lepsze od GTA 5 więc:

Wielkość mapy:
    W_D Loser - GTA 5 Winner (nawet nie ma co porównywać.. z GTA 4 była większa)
    Mapa jest strasznie mała.. Jak z jednego końca mapy da się dojechać do drugiego końca mapy w niespełna 1:30-2 minut to lekka przesada (czas podany przez mnie jest czasem pi razy oko.. w każdym razie szybko da się dojechać z pkt A do pkt B)

Model prowadzenia pojazdów:
    W_D Loser - GTA 5 Winner
    Hmm nie wiem czemu ale wydaje mi się, że większość samochodów w W_D ma napęd na przód.. Ale nie zważając nawet na to, to samochody w W_D pływają po drodze..
    Jedynie "o dziwo!" motocykle w miarę fajnie się prowadzi i na nich też najlepiej mi się jeździ. Tylko dziwnie, że nie ma takie przyśpieszenia jak w GTA wychylając się do przodu.. W ogóle nie idzie zahamować na przednim kole :)

Ilość pojazdów:
    W_D KO - GTA 5 Ali z Mike Tysonem
    Nawet GTA 4 zjada na śniadanie W_D. Nie ma rowerów, nie ma helikopterów, łodzi (jak do tej pory nie znalazłem chociaż nic z tych rzeczy do sterowania/jazdy) i nie widziałem chyba ani jednego ludka, który "jechałby" na motorze. O ile chodzi o
    motocykle to zawsze spotykam je przy ulicy (parkingach), a nie w ruchu ulicznym.

Zaludnienie miasta - ludzie, pojazdy itp:
    W_D Loser - GTA 5 Winner
    Miasto miało tętnić życiem.. Godziny szczytu - takie coś chyba nie istnieje w Chicago. Jak dla mnie słabo.

Grafika:
    W_D Loser - GTA 5 Winner
    Panowie z R* pokazali jak można na poczciwy X360 zrobić bardzo ładną grę!
    W_D nie wygląda dobrze. Grafika wygląda okropnie podczas szybkiej jazdy. Chociaż pewnie nikogo by to aż tak nie raziło jakby gra nadrabiała w innych aspektach..

Możliwość wyboru stacji radiowej i ogólnie ścieżka dźwiękowa gry:
    W_D Loser - GTA 5 Winner
    W_D ścieżka dźwiękowa? Co to jest? Czym to się je? Idzie umieścić DLC jako ścieżkę? Ahaa okej.. nie mam pytań
    Muzyka w W_D jest okropna! - tutaj raczej też warto siedzieć cicho.

Atrakcyjność miasta - jakieś ciekawe widoczki itp:
    W_D Loser - GTA 5 Winner
    Nie wiem jak Wy? Ale ja w GTA chciałem zwiedzać, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać, nawet jeździć sobie "o tak" bez celu.
    W W_D nie odczuwam tego uczucia.

Model zniszczeń:
    W_D Loser - GTA 5 Winner
    W GTA 5 lekkie stuknięcie i już mamy rozwalone reflektory itp tutaj natomiast nic. Palenie gumy w pojazdach - ogumienie w tej grze to jakieś niezniszczalne jest! Nawet motocyklem nie idzie zrobić burnouta - nawet zakreślić koła nie idzie, bo koło ledwo co się rusza.
    Strzelając ze shotgun'a w przednią szybę pojazdu ma ona problem z pełnym rozwaleniem się - no bez jaj. W grze nie uświadczymy takiego czegoś jak jazda na feldze.
    W Watch_Dogs nawet krawężnik czasami wydaje się jak 40cm murek bo przejeżdżając przez niego auto nam dosłownie przeskakuje.

Sklepy:
    W_D Loser - GTA 5 Winner
    Nie ma co sklep z odzieżą opiera się tylko na zmianie tekstur płaszcza.. W ogóle najlepszy bajer jest jak idziemy kupić "piwo" itp itd. Bohater płaci jakby przelewem zrobionym przez telefon po czym bierze łyka odstawia butelkę i koniec. Nawet po wypiciu 5 piw bohater zachowuje się normalnie jakby nigdy nic. Widać piwo w Chicago to nie to, co w Liberty City.
    Nie idzie nawet zmienić koloru pojazdu..

Dla mnie GTA 5 jest bezkonkurencyjne jak chodzi o tego typu sandbox. Miałem nadzieje (pewnie jak i inni), że W_D będzie mogło podjąć walkę z GTA 5, lecz niestety nie ma na co liczyć..

Twórcy naskakiwali tak na GTA 5 więc teraz mają za swoje.. Nawet przełożenie premiery nic im nie dało . Pewnie jakby GTA 5 wyszło na next geny to ta arcy piękna grafika z W_D była by zmieciona pod dywan .

Szczerze to nawet nie jestem pewien czy W_D jest lepszy od serii Saints Row, bo definitywnie w tych mini grach "Cash run itp itd" chcieli jakby nawiązać do stylu z Saints Row..

Ktoś na innym forum napisał, że Sleeping Dogs był lepszy od W_D i ludzie go zjechali. Niestety przyznaje, że Sleeping Dogs lepsze wrażenie na mnie wywarło. W szczególności walka wręcz, która była kozacka. Jeszcze ją dopracować,
    lekko zmodyfikować i nikt by nie chciał używać broni palnej.

2 użytkowników lubi ten post.
  19. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Mnóstwo tutaj negatywnych opinii, ale i ja się wypowiem. A więc tak model jazdy według mnie jest mocno skopany, świat który miał być duży okazał się o wiele mniejszy (tutaj również przewaga dla Gta V), do grafiki się nie czepiam bo jak na moje oko wygląda dobrze. Co do tego świata to jest on mały i nie ciekawy. W Gta V można było polansować w mieście, zabawić się w klubie ze striptizem czy pościgać się quadem/motorem po górach. Nie uważam, że WD jest złą grą jednak nie przeszło to moich oczekiwań.

20. ramalash

ramalash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra co najwyżej przeciętna nie ukrywam, że gdyby nie posucha na rynku gier to bym pewnie nawet nie przeszedł pierwszych paru misji. Mam przeczucie, że W_D podzieli los Assassin's Creed czyli pierwsza część sprzeda się siłą rozpędu (marketing, hype). A druga część będzie poprawiona o elementy które najbardziej rażą i wtedy będzie to kawał solidnego kodu.

21. MichaelJack

MichaelJack XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Po przeczytaniu opini wszystkich graczy z forum na temat WD.....cóż. .co by tu napisać. Zamierzalem kupic ta gre ale daruje sobie. Najpierw czytalem oois przed premierą, oozniej widzialem trailer. No trailer nie zachwycil. Widziałem te "auta"...no i troche mnie to zdziwiło. Niby taka ********* gra a podczas jazdy autem wszystko sciagniete jak z gta vc....mysle sobie a na pewno jechał koleś szybko, ekran sie rozmyl itp. Ale czytając wasze opinie juz wiem na pewno ze nie kupie tego g****. Dziękuję, dobranoc.

Wysłane z mojego GT-I8260

Wczytywanie...

Poleć forum