Poradnik Watch_Dogs - tymczasowy fix dla posiadaczy RGH + Spolszczenie

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten sam problem co kolega wyżej, przy czym ponowne skopiowanie nie pomogło...
 

mirokr

Świeżak
Świeżak
RGH. Witam a mi wyskakuje komunikat o szmatce jakieś pomysły w rozwiazaniu problemu ?

Edit:

Zrobiłem wszystko tak jak wyżej czyli do DVD 2 dałem zawartość instalation 1,2 z DVD 1, odpalam gre z DVD 2 z pliku game.xex następnie jest wczytywanie i gdy daje nowa gra wtedy wyskakuje komunikat o szmatce. Przerabiałem ISO jeszcze raz lecz bez efektów. Poda ktoś rozwiązanie ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
RGH. Witam a mi wyskakuje komunikat o szmatce jakieś pomysły w rozwiazaniu problemu ?
Jeśli przeczytałbyś cały ten wątek, to w poście #6 znalazłbyś odpowiedź...
ehhh..
 

mirokr

Świeżak
Świeżak
********* z ciebie doradca ! Wyobraź sobie że czytałem dokładnie wszystkie wpisy i pamięć podręczną wyczyściłem o czym nie napisałem i wcale to nie rozwiązało problemu dlatego napisałem tu o pomoc w rozwiązaniu problemu. Jeśli znajdzię się ktoś bardziej uprzejmy i pomocny bardzo proszę o rozwiązanie problemu
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
********* z ciebie doradca ! Wyobraź sobie że czytałem dokładnie wszystkie wpisy i pamięć podręczną wyczyściłem o czym nie napisałem i wcale to nie rozwiązało problemu dlatego napisałem tu o pomoc w rozwiązaniu problemu. Jeśli znajdzię się ktoś bardziej uprzejmy i pomocny bardzo proszę o rozwiązanie problemu
po pierwsze - porady są darmowe, udzielane z dobrej woli i chęci niesienia pomocy - jeżeli nie potrafisz tego docenić, to licz się z tym, że nikt ci nie będzie pomagał
po drugie - skoro wyczyściłeś pamięć podręczną to powinieneś był o tym napisać - podać jak największą ilość informacji aby uniknąć nieporozumień
po trzecie - wchodzisz na forum, i w pierwszym temacie z dorobkiem 3 postów obrażasz doświadczonych użytkowników, którzy starają się pomóc - to ty naucz się odrobiny kultury i wychowania, bo poziom twojej wypowiedzi świadczy o skrajnej niedojrzałości
po czwarte - jak ci nie odpowiada "jakość" pomocy, to jest wiele innych for internetowych, a jak ci się nie podoba, że kradziona z internetu gra nie działa, to kup oryginał
 

RudyHary

Użytkownik
Użytkownik
Mógłby ktoś podesłać default.xex, który działa z TU?
 

mirokr

Świeżak
Świeżak
petroz nie bulwersuj sie tak! Przecież sam stwierdziłeś że mam przeczytać post 6 a mogłeś zapytać czy czytałem, informacji podałem jak najwięcej a o ceche nie pisałem bo mi nie zadziałało. Po za tym nie obraziłem cię no chyba że dla ciebie słowo za je bi sty jest obraźliwe to przepraszam. Wię jak możesz doświadczony urzytkowniku mi pomóc bardzo był bym wdzieczny. Po prostu wynikło nieporozumienie.
A teraz na temat. Czy przyczyną może być to że plik game.xex nazwe zmieniłem w xboxie a nie w kompie czy raczej nie ma to znaczenia ? Może jakieś inne pomysły panowie ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Czy przyczyną może być to że plik game.xex nazwe zmieniłem w xboxie a nie w kompie czy raczej nie ma to znaczenia ? Może jakieś inne pomysły panowie ?
Nie ma znaczenia... wersje dashlaunch, i kernela masz najnowsze? Czy oprócz zmiany z 3 na 12 w napisach, nie zmieniłeś też w audio?...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

mirokr

Świeżak
Świeżak
Posiadam wersje dash 3.0 Rev58 a kernela 2.0.16547.0. Wstawka jest niby gotowa i sprawdziłem plik skuconfig.dat i jest tam textdefault 12 audiodefault 3 ja nic nie zmieniałem i podczas wczytywania jest pl i jak wychodzą obcje wyboru też jest pl wciskam nowa gra i wyskakuje idz po ściereczke :(
 

skorpionpol

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie też nie chce ruszyć po kliknięciu "New Game" :( robiłem wszystko krok po kroku i dalej info o ściereczce, kernel wersja 16747, ściągnąłem dwa różne obrazy i nic, co mam począć błagam o pomoc :(

EDIT: UDAŁO SIĘ :) do tej pory do wgrywania gier na dysk wewnętrzny xboxa 250GB używałem Explorera360 i najwyraźniej w przypadku Watch Dogs się nie spisał, zgrałem na pendrive ten sam folder z wcześniejszych nieudanych prób DVD2 z plikami instalacyjnymi z DVD1, i wgrałem je na dysk wewnętrzny konsoli już z jej poziomu poprzez file manager-a i wszystko działa pięknie.

mirokr sam spróbuj mam nadzieję że Ci się uda.
 

mirokr

Świeżak
Świeżak
skorpion twój sposób jest dobry lecz ja nie mam juz tyle miejsca na dysku i nie mam jak sprawdzić. W moim przypadku mam też wersję angielską i działa bez problemu mało tego zajmuje tylko 8 GB miejsca ,wersje PL LT 2.0 i 3.0 nie chcą zadziałać. Przeszłem trochę gre english i daje tą PL na kontynuuj i odrazu wywala komunikat o szmatce. Myślałem że mam złe ISO lecz to nie to ponieważ gry z róznych źrudeł a problem ten sam.
Może macie jakieś pomysły aby gra zadziałała w wersji PL
 

Junkers

Świeżak
Świeżak
Witam.

Ja posiadam inny problem, gra mi się uruchamia, działa elegancko, tylko nie mam dźwięku dialogów.
Dash 3.12 i kernel 2.0.16537
 

Kaga

Świeżak
Świeżak
Witam. Robiłem jak w #1 wciąż wyskakuje mi komunikat Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 95f52427c2348.jpg
Gra z różnych źródeł i wciąż ten sam problem. Wrzucana była tylko zawartosc installation 1 i 2 do dvd2. Wie ktoś w czym może tkwić problem? :suspicion:
 

Kaga

Świeżak
Świeżak
Witam, postępowałem według instrukcji, ale... pojawia się komunikat "Gra została zaktualizowana do niezgodnej wersji" ? czy jest to wina mojego dasha? (16747.0)
Ja mam dasha 16203 , czy ktos ma ten sam i gra mu śmiga, bo mi nie hula lecz nie wiem czy w tym akurat tkwi problem. ..
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja mam dasha 16203 , czy ktos ma ten sam i gra mu śmiga, bo mi nie hula lecz nie wiem czy w tym akurat tkwi problem. ..
Za stary dash

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ktoś sprawdzał czy w wersji od complex też trzeba robić fix, czy może działa bez?
 

adasko857

Świeżak
Świeżak
witam ja mam taki problem ze gra niby działa tylko poczatkowy ekran glowne menu bo dalej sie zawiesza ,,,, pisze wczytuje i nic .. prosze o pomoc z góry dziekuje
 

mirokr

Świeżak
Świeżak
Witam ponownie w końcu udało mi sie odpalić gre z napisami PL i podziele się z tymi co mają problemy na RGH. Poszukajcie takiej wstawki co ma 8.14 GB i piszą że jest PL następnie trzeba zastosować się do postu nr#12 wtedy gra zadziała z napisami PL. Wspomne że próbowałem z różnymi wstawkami LT 2.0 3.0 lecz wciąż wyskakiwał komunikat o szmatce stosowałem poradę z postu #1 lecz wciąż było to samo.
Mam nadzieje że komuś moja porada się przyda pozdrawiam
 

damis0007

Świeżak
Świeżak
Siemanko.

Ale co robić jeśli robię wszystko dokładnie tak jak piszecie a mi nadal nie działa gierka?
odpala tylko w dolnym lewym rogu logo gry i nic więcej :/
 

tracker18

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem z napisami PL, zmieniałem wpis w pliku skuconfig.dat na wszelkie możliwe sposoby opisane w tym temacie, następnie plik wrzucałem na dysk przenośny, podłączałem do konsoli i wrzucałem plik do głównego folderu z grą. Niestety ciągle napisy w ENG. Ktoś ma jakiś pomysł?
 

Do góry Bottom