Watch_Dogs... w Assassin´s Creedzie IV: Black Flag? Odnaleziono nawiązanie!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Easter egg? A może coś więcej? Dzisiaj swoją premierę ma Assassin’s Creed IV: Black Flag i w wątku poświęconym Abstergo uważni gracze odnaleźli nawiązanie do innej długo oczekiwanej produkcji Ubisoftu – Watch_Dogs.

W przerwach od grasowania po morzach i szukania skarbów, w Assassin’s Creedzie IV: Black Flag wcielając się w jednego z pracowników Abstergo gracze zwiedzają siedzibę firmy. Mogą swobodnie zwiedzać poszczególne jej pomieszczenia, hakować porozstawiane tu i ówdzie komputery odkrywając przy tym liczne sekrety i ciekawostki.

Uzyskując dostęp do jednego z urządzeń można znaleźć zakładkę z informacjami o Blume Corporation. Nic nie mówi wam ta firma? A powinna – to ona odpowiedzialna jest… za zbudowanie sieci ctOS. Tak, tej samej sieci, która pozwoli Aidenowi na wszystkie sztuczki w Watch_Dogs.

Najpewniej jest to zwykły easter egg. Chociaż od pierwszej zapowiedzi Watch_Dogs żartujemy sobie z Berlinem, żę oba cykle będą ze sobą w pewien sposób powiązane. Jak będzie, dowiemy się najpewniej wiosną - co myślicie?

A poniżej znajdziecie filmik z nawiązaniem do Watch_Dogs w Assassin’s Creedzie IV: Black Flag:

[video]http://player.ooyala.com/iframe.html#pbid=2ff6d6fff2b2457bb9ea2cfcf77dc25b&ec=FmcXBpZzrTNABza7huxm_bSErVvwxRn3&docUrl=http%3A%2F%2Fwww.cdaction.pl%2Fnews-35525%2Fwatchdogs-w-assassins-creedzie-iv-black-flag-odnaleziono-nawiazanie-do-nowej-gry-ubi-wideo.html[/video]​

Źródło
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mogę się doczekać tej gry, bo zapowiada się ciekawie.Pewnie dopiero kupię w następnym roku razem z PS4.
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Ja już mam dość po AC 3 na razie nie mogę nawet patrzeć na tą gre
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Ac3 był nudny do 6 czy 7 sekwencji do kiedy ten Conor nie miał stroju assasyna, później już była akcja..
Ciekawe jak będzie w IV.

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
 

dracoag

Użytkownik
Użytkownik
4 wymiata
 

Do góry Bottom