1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wątpliwości co do zakupionej konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez materac48, Październik 31, 2011.

1. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Siemano

Kupiłem nową konsolę x360 slim 250GB z gra forza3 oraz do pobrania full crysis2. konsola kupiona w niemczech.
    Data produkcji to 27 sierpień 2011
    1 wątpliwość - konsola jest matowa jakby to była wersja 4gb
    2 wątpliwość - na stornie Xbox 360 Drives - List z moją datą produkcji jest tylko konsola 4GB

O co biega ?

Przy okazji, ile mnie wyjdzie przeróbka tego ? Bo z tych wszystkich aukcji mam już mętlik chodź bardzo chciałem to rozkminić :)
    Napęd liteon (tacka bez wcięcia) dash najnowszy (13604)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damianelite360

Damianelite360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oświęcim
    1. Podobno M$ miał wycofać "błyszczące" konsole i pewnie Ty juz nie załapałeś się na tą wersje:)
    2. Może koleś sprzedał Ci xboxa 4 gb z dołączonym dyskiem 250GB, ale to moje spekulacje:)

4. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    1. Tutaj pewnie jest rozwiązanie.
    2. Konsola kupiona w media markt, wszystko otwierane 1 raz, po prostu nowa.

Co do przeróbki, dowiem sie dopiero jak zobacze jaki chip ? Bez rozbierania nie da sie sprawdzic ?

Wczytywanie...

Poleć forum