1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wątpliwości

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MacDom, Grudzień 17, 2014.

1. MacDom

MacDom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nie dawno wiodącą jeszcze konsolą Microsoftu interesowałem się już od jakiegoś czasu. Dzisiaj nadarzyła mi się okazja, by kupić 1 egzemplarz. Jest to wersja FAT (dokładniej jeszcze nie mogę stwierdzić, gdyż konsoli na oczy nie widziałem). Nie posiada niestety dysku, za to w cenę wliczony jest bezprzewodowy pad oraz klawiaturka do niego. Dostanę też kable HDMI i AV. Niestety, ma 1 mankament: podobno tacka od napędu czasami nie chce się wysuwać i wtedy trzeba ją czymś podwadzić. Cenę udało mi się wstępnie ustalić na 200 zł (z 250 zł), ale zacząłem mieć wątpliwości. Wiem, że tutaj wszyscy są na pewno bardziej obeznani w tym temacie ode mnie, także prosiłbym o radę: brać czy nie? Musiałbym do niej dokupić jeszcze 2 rzeczy (wiecie to lepiej niż ja): jakiś dysk oraz sprawniejszy napęd. Dodam, że mam jeszcze przewodowego pada, w 100% sprawnego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Przedewszystkim dowiedz sie jaki jest rok produkcji konsoli (ewentualnie jaka płyta główna) jak 2006-2007 to odpusc sobie raczej temat bo sie dlugo konsolą nie nacieszysz(podejrzewam ze mogla byc juz robiona i szybko ktos chce sie pozbyc). Napędu nie trzeba wymieniac wystarczy wymienic gumke w napędzie (koszt paru zł).

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    tylko MFR date który jest napisany z tyłu konsoli jest w stanie określić czy ta konsola się do czegoś nadaje.
    musisz dokupić dysk i zasilacz więc łącznie Cię to wyniesię ok. 350 - 380,- w zależności od wielkości dysku.
    do tego zestawu dochodzą jeszcze gry a za 450 możesz kupić sprawnego Jaspera z jakąś grą.
    Jeśli ta 'Twoja' konsola nie będzie datowana minimum na sierpień 2008 to sobie odpuść. I tak musisz do niej dołożyć i tak więc lepiej kupić coś pewnego niż męczyć się z badziewiem.
    Aha, problem z tacką jest banalnie łatwy do naprawienia, wystarczy wysunąć tackę napędu i wyczyścić gumkę.

Wczytywanie...

Poleć forum