1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WAVE 4 na firmware 1.5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jkowalski20092009, Listopad 7, 2009.

1. jkowalski20092009

jkowalski20092009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanie odnosnie gry COD Modern Warfare 2. Mam firmware 1.5 i do tej pory uzywalem programu 3rd wave patch ale przy tej grze nie zadzialalo. Wkleilem obraz w xdvd mulleter i okazalo sie ze niekompatybilne z ixtreme. Odpalilem 3rd wave patch i spatchowalem jak zawsze wskazujac obraz i patch 1.4-1.5 i poszlo ok. Wlaczylem spowrotem program xdvdmulleter i okazalo sie ze juz jest kompatybilne ale brakowalo video data zaznaczonego reszta byla ok. Wypalilem na plyte normalnie i nic. Nierozpoznana plyta w xboxie (raz cos wgrywalo przez jakies 30 sek czarny ekran ale wygladalo jakby sie meczyl i wyskoczyl ekran jak do zabrudzonej plyty). 2 plyty poszly do kosza. Nie wiem czy to wina obrazu gry - sciagalem z tej strony (stealth patched ixtreme compatible ale w xdvdmulleterze nie bylo compatible - moze za duzo razy bylo patchowane wlacznie z moim patchem, nie mam pojecia) czy trzeba uzyc innego programu - np x360waves patcher bo abgx nie chce mi sie bawic za duzo roboty chyba. Dodam ze jak nagrywalem czasami predkosc spadala do 3.7 z 4.0 gdy zawsze jak nagrywalem byla 4.0 non stop ale nie wiem czy to ma jakis wplyw. Czekam na szybka odpowiedz bo zalezy mi na tej grze. Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na jakiej płycie nagrane i jaka nagrywarka
    daj foto z abgx :eek:

4. jkowalski20092009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

i dodam z xdvdmulletera po spatchowaniu czyli ten sam co na gorze

Wlasnie widze ze jest jakiś problem ze stealth ale niby patchowalem 3rd wavem i chyba powinno byc ok. Co dalej doradzacie? W xdvdmulleterze zawsze tworzylem tez plik .dvd z LayerBreak=1913760. Moze ten nowy wave 4 ma jakis inny? HELP

P.S. Jesli chodzi o plyty sa bardzo dobre i zepsulem nagrywajac na nich moze z 7 plyt a kolekcje mam ciekawa, ale tylko i wylacznie z winy uzywania kompa podczas nagrywania wielokrotnie po 40 aplikacji )) - plyty MEMOREX kazda oddzielnie pakowana czerwone i nagrywarka ASUSA jedna z nowszych bo niedawno kupowana.

5. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagraj na VERBATIM DVD+R 8,5 GB :) speed 2.4
    i wgraj aktualizacje dasha 2.0.8955.0

6. jkowalski20092009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To napewno nie jest wina plyt bo nigdy mnie nie zawiodly i zawsze predkoscia 4.0x bo wolniejszej nie da rady przy tych plytach - abgx dobry? - niby Stealth failed, Autofix failed, PFI incorrect ... Aktualizacje zassal ostatnio sam jak podlaczylem do neta zeby jakies dema pobrac - i pojawil sie zbiorczy wynik pkt G 40000/101000 wiec to chyba nowy dashboard bo wczesniej tego nie bylo.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  8. jkowalski20092009

Polubienia:
    0