1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wave 5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mincia10, Luty 14, 2010.

1. mincia10

mincia10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie ściągam grę i posiada wave 5, chciałem zapytać czy jest opcja sprawdzenia jaką mam przeróbkę bo wiem tyle że mam 1.61 ale podobno do wava 5 trzeba przerabiać jak się nie mam tego sthempatch czy jakoś tak, bo nie wiem czy mam ixtreme 1.61 zwykłe czy z tym sthemem (nie wiem jak się to nazywa) jak się nie da sprawdzić jaką mam przeróbke to może mnie ktoś nakierować na link jak przerobić wave 5 na ixtreme 1.61

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam ixtreme 1.61 i normalnie odpalam gry z weva 5 i 6 a nie mam 1.61 Non Stealth. A weva przerabia się porogramem 360Wavespather bynajmniej ja takim przerabiałem koledze co ma 1.6 i działa.

4. mincia10

mincia10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jakie są najnowsze wave ?? bo myślałem że wave 5 jest najnowszy a widze że wave 6 jest

5. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wave 6 to Dante's Inferno chyba Mass Effect 2 i Army Of Two 40th Days. Ale ktoś pisał o tym na forum. No niestety nie umiem znaleść tego bo jakiś koleś pisał że wave 5 i 6 to tak jakby 4 że tam jest tylko cos dopisane czy coś nie pamiętam dokładnie :]. Ale jak masz 1.61 to nagrywaj będzie chodzić :p

6. trufel

trufel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z internetu
    Wave 4 jest ostatni i Dante's i Mass 2 wlasnie taki maja

7. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: