1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wave dla FIFY 11?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez transport0wy, Kwiecień 14, 2012.

1. transport0wy

transport0wy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jakiego wave wymaga fifa 11 (nie wiem czy to ma znaczenie ale przeróbka lt 1.9)?
    Był ustawiony wave 3 i zmieniłem na wave 4, jak gdzieś wyczytałem, ale nie jestem co do tego pewien.
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/fifa-11-wave-67550/ - tu znowu piszą, że wave 6.
    To co w końcu? Nie chce stracić kilku płyt tego pytam. Wave 3 dla ixtreme lt poniżej 1.6, a powyżej już wave 4 podobno.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mw.9

mw.9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lepsza strona Trójmiasta :)
    Normalnie wave 6,ale jak nie grasz online to możesz grać.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    abgx360 - Verified

Wczytywanie...

Poleć forum