1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wave Iso Stealthfiles

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Typu921, Październik 27, 2011.

1. Typu921

Typu921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam takie małe pytanko.
    Ostatnio wgrałem abgx360 do sprawdzania obrazu gierek. Następnie pobrałem wszystkie wave (paczę od 1 do 13). Wypakowałem je i są w formacie rar (w środku pliku rar są 2 pliki video i audio).
    I tutaj mam małe pytanko.
    Mam wypakować to już czy zostawić w takie formie? Tzn rar?
    Jeszcze jakiś czas temu znajomy mi mówił że on pobrał wavy (1-10) w formacie ISO! Tzn mówił że pobrał pliki które, nie było w żadnym formacie rar tylko iso...
    Nie wiem może coś mój lapek źle odczytuje i mam prze konwertować do jakiegoś innego formatu, innym programem?
    Dzięki z góry za odpowiedź.
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum