1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

waVE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cazo, Styczeń 25, 2010.

1. cazo

cazo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    WITAM MAM 1 PROBLEM dotyczący wave wiem co to itp itd ale mam problem ściągnąłem grę mniejsza z tym jaką ma Wave 4 i nie chodzi pokazuje się jak film x360 kupiłem jakiś rok temu i chodzą na nim gry typu godfather 2 i legend of wrestylmania Halo 3 i to wszystko reszta pokazuje sie jak film np. wolverine czy 40th days czy jakoś tak i nie wiem jakiego mam wave mam wszystko programy itp itd ale nie chce zmarnować następnej 10 więc proszę o pomoc jaki wave odtwarza

@Edit
    może byś nie spamował i odpowiedział a że jestem nowy to już nie moja wina ...
    i tutaj pisze sugestie i PROBLEMY

2. Lotnik421 Xbox One

3. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    NIe ten dział.... Warn?

4. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    kosz

Wczytywanie...

Poleć forum