1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wave

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez groszek17, Styczeń 15, 2011.

1. groszek17

groszek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam, mam pytanie, czy istnieje mozliwosc grania w gry z nowszych przerobek na tych starszych ? Ponieważ moglbym od kolegi pozyczyc kopie Fify 11 i dlatego to pytanie. Mi chodzą gry z WAVE 3. Z gory dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli masz iX 1.6 to zawsze możesz sobie nagrać Activate.iso, zaś jeśli ix 1.51 to już byś musiał na nowo nagrywać z przystosowanym do twojego firmware wave.

4. groszek17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    a jesli malbym ta plytke to idzie to jakos skopiowac na kompa i zmienic wave ? czy jak to jest ?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Kopiujesz na dysk i zmieniasz wave programem wavepatcher.

6. groszek17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    a jak to mniej wiecej wyglada , ? bo mam skopiowana gre i mam folder VIDEO_TS, AUDIO_TS oraz system update :) ktos by mogl mi to jakos jasniej wytlumaczyc ? :D lub skierowac do istniejacego juz jakiegos tematu o tym ? ;p

7. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Masz mieć plik ISO ważący 8 gb i wstukać go do programu Waves Patcher oraz wybrać docelowy wave. Po tym zabiegu nie włączaj abgx360, bo będzie chciał przywrócić oryginalne wave (które jest wymagane do niewykrywalności na XBL).

8. groszek17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ruda Śląska
    ale jak skopiowalem zawartosc plytki na kompa , to co mam dalej robic ? prosilbym o szybka odpowiedz ;d podziekuje ;)

Wczytywanie...

Poleć forum