1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wavy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fofunio, Marzec 16, 2013.

1. fofunio

fofunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam konsole lt 3.0. Jak nagrywać gry w wave 4 jak chciałbym pograć online? np takiego tekkena 6? konieczne jest robienie jakiegoś dysku bonusowego czy coś? nagrałem gta episodes from liberty city, które jest w wave 4, przepuściłem przez abgxa z ustawieniami pod xgd2 z tego tematu http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/liteon-ihas124-19-b-firmware-c4eva-pytanie-117416/index4.html i działa mi normalnie więc już za bardzo nie rozumiem o co chodzi z tym wave 4. Jak sprawa ma się z wave 5,6 itd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na wevy już nie patrz to są stare zabezpieczenia microsoftu. A nagrywasz normalnie żeby grać online

Wczytywanie...

Poleć forum