1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ważna uwaga !!! Forum nie wspiera piractwa !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dav.e, Lipiec 31, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dav.e

Dav.e Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    "Każda forma sprzedawania (dodawania jako gratis itp.) gier nieoryginalnych, zostanie potraktowana jako forma piractwa i ukarana banem. Dotyczy również sprzedaży kopii zapasowych gier na dysku twardym dołączonym do konsoli. Forum nie wspiera piractwa!" ale wspiera osoby które mają problemy ze swoją przeróbką ! JEŻELI MASZ PROBLEM ZE SWOJĄ PRZERÓBKĄ NIE MOŻESZ ODPALAĆ GIER ŚCIĄGNIĘTYCH Z TORRENTÓW NAPISZ NA FORUM A POMOŻEMY PRZECIEŻ NIE WSPIERAMY PIRACTWA !!!
    Ale jeżeli przerabiasz konsole to Cię zareklamujemy ponieważ NIE WSPIERAMY PIRACTWA.

Chłopaki jeżeli nie wspieracie to nie wspieracie a nie.

Normalne że lepiej dać te kopie tej osobie niż wywalić je do kosza.

OK, ktoś powie " ALE PRZECIEŻ KTOŚ MA PRZERÓBKĘ ALE Z NIEJ NIE KORZYSTA" (taa jasne uważaj bo uwierzę ). Ale ok żyjcie w swoim przekonaniu, ale jeżeli ktoś pisze " Hej, mam RGH i wczoraj pobrałem z neta gre i jak wrzuciłem na xboxa to mi nie działa co robić ? " to wszystko jest czarno na białym i wtedy też powinien polecieć takiej osobie ban, ale nie nie FORUM NIE WSPIERA PIRACTWA i jest wszystko ok :)

Hahaha chłopaki śmieszni jesteście (nie mylić z: zabawni/dowcipni) .
    Dziękuję i pozdrawiam !

Bez poważania dla tych którzy tak na serio nic na tym forum nie robią a myślą że są najmądrzejsi i najlepsi, tak tak orso, $z0nk31, Jabar, SETH tych wszystkich tytułów to wy macie bo sami sobie je nadaliście a tak na serio to guzik tu robicie.

Wszyscy dobrze wiemy jakie są wyżej wymienione osoby.

Wiem że zaraz zostanę zbanowany i zacznie się ból ****rki gimbów które są zakochane w adminach i życie za nich oddadzą, ale weźcie się zastanówcie bo w końcu Bozia wam dała rozum :>

PS.: Ciekawe czy skarbówka wie że sprzedajcie bodajże kubeczki, koszuleczki oraz opaski. Nie zapominajmy o randze XBOXMANIAK.

Info orso // Jesteś użytkownikiem, nie zakładaj tematów w świeżakach. WARN

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum