1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wazne !!! :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamirejro, Czerwiec 5, 2012.

1. Kamirejro

Kamirejro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemanko mam do was pytanie odnosnie konsoli xbox 360 jestem swiezy na forum i jest to moj pierwszy watek ktory zakladam ;D . Mam dwa xbox 360 slim i jednego przerobionego LT 2.0 a drugiego nieprzerabianego . Na przerobionym mam dysk 250 GB a na orginalnym nieposiadam dysku zakupilem bez dysku twardego i boje sie przelozyc dysk twardy z przerobionego na orginalny poniewaz niewiem czy na dysku jest cos wspolnego z przerobka czy nie i niemam pewnosci czy po przelozeniu dysku dostane bana czy nie :D . Dlatego prosze was o odpowiedz czy grozi mi ban jak przeloze dysk z przerobionego na nieprzerabiany ? Z gory dziekuje . Pozdrawiam !!! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    poszukaj moze na forum, byly miliony takich tematow, NIC SIE NIE STANIE

4. Kamirejro

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sory ziomek ale szukam takich watkow i jakos niemoge znalezc moze jestem glupi albo slepy albo sobie mozesz pomyslec ze leniwy ale bez beki ci mowie ze niemoge znalezc takiego watku . Byl bym ci wdzieczny gdybys mi odpowiedzial na pytanie oczywiscie jak wiesz :D . Pozdrawiam !

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    nic się nie stanie, napisał przecież

6. Kamirejro

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Aha :D hahahhahahah sory :D ja myslalem ze nic sie niestanie w sensie ze nic sie niestanie jakbym inne starsze watki przeszukal ze o to mu chodzi :D . OK . To dzieki :D jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam ! :D

Wczytywanie...

Poleć forum