1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WAŻNE! Potrzebna pomoc przy reflashu napedu!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafadudek_89, Kwiecień 1, 2010.

1. rafadudek_89

rafadudek_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń/Poznań
    Witam,
    Zakupiłem używaną konsole w listopadzie ubiegłego roku. Konsola była już przerobiona i podejrzewam, że ma iXtreme 1.5. Od jakiegoś czasu myśle o reflashu na iXtreme 1.6.1 NonStelath, szukałem miejsc w mojej okolicy (województwie) gdzie mi to zrobią ale jest dosyć ciężko wiec uniosłem się ambicją i postanowiłem wziąć się za to samemu. Przeczytałem na forum chyba wszystko co sie da na tema flashu i reflashu ale nadal mam kilka pytań i nie ukrywam, że poszukuje osoby która wytłumaczy jak małemu dziecku krok po kroku co należy zrobić:) rozebranie konsoli to nie problem bo juz to robiłem. Kilka danych: mój napęd to LiteOn DG-16D2S, podejrzewam, że iXtreme 1.5 (ale to chyba ma najmniejsze znaczenie), nie mam zapisanego DVD Keya. Moje pytania: Wydaje mi się, że z wydobyciem DVD Keya nie powinno być problemów, mam racje? Czy będzie mi potrzebny botowalny pendrive tak jak na filmiku Dextera? (Jak wykonać flashowanie napędu Liteon w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video). A propo filmiku...ta akcja z igłami tez będzie potrzebna czy to tylko przy pierwszym flashu? W sumie to wszystkie pytania ale ma chaos w głowie:/ Potrzebuję życzliwej osoby która może poświecić mi trochę czasu na wytłumaczenie (chętnie pogadam na skype) Czekam na odzew doświadczonych użytkowników:)

Pozdrawiam Rafał Dudek

aha...Wesołych Świat:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    podłącz napęd do sata wciśnij dummy ixtreme już będzie dvd-key(tacka do połowy otwarta) reszta normalnie

4. rafadudek_89

rafadudek_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń/Poznań
    Jedna kwestia wyjaśniona:) nie bedzie problemu z DVD Keyem. A napęd ma być podłączony z tymi igłami?

5. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    nie,człowieku przy reflashu wystarczy trick z tacka i w JF dummy from Ixtreme
    wgrywasz normalnie sata kablem pod dosem

6. kaziu_yo

kaziu_yo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. rozkladasz konsole.
    2. odlaczasz sata od napedu
    3. wlaczasz konsole, wysuwasz tacke
    4. wyciagasz kabel od zasilania
    5. wsuwasz tacke do polowy, podlaczasz zasilanie napedu