1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WAŻNE Pytanie dotyczące Xboxa 360 - wejdź i mi pomóż.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kavadro, Kwiecień 3, 2015.

Czy koleś to oszust?

1. tak

1 głos(y/ów)
    33,3%
  2. nie

2 głos(y/ów)
    66,7%
  1. Kavadro

Kavadro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż jutro rano jadę zobaczyć xboxa 360 120gb pad, przeróbka lt2.0 za 250zł i o to pytanie co sprawdzać podczas kupna tak taniej konsoli oraz czy koleś to jakiś oszust?? Typ nie wie co to za model, powiedział, że się na tym nie zna - coś, że to jego brata, czy kolegi i chcę po prostu sprzedać. Potem, gdy zadzwonił mój ojciec spytał się czy konsole można kupić taniej - powiedział, że nie bo ''I TAK BĘDĘ STRATNY'', a w cześniej coś MI mówił, że to brata, czy kumpla (nie pamiętam dokładnie). Chciał, abym dziś podjechał do jego brata i on zejdzie i mi pokaże tą konsole na co się nie zgodziłem - muszę mieć pewność, że ta konsola działa sprawnie. Potem powiedział, że zadzwoni za 10 minut i spyta się tego brata o pokazanie. Zadzwonił po 10 minutach i powiedział, żebym jutro do NIEGO podjechał (podał inny adres - pewno jego). Co mam sprawdzić, gdy do niego podjadę? bo nie chce takiej sytuacji, że pogram dwa dni, a potem BAACH po konsolce. Doradźcie mi, dzieki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Takie coś to min data produkcji patrz 2009. Starszych nie bierz bo to martwiaki. Tylko jasper 2009. To że gościu się nie zna to już wiadomo że coś jest nie tak i ta cena 250zł... Sam HDD 120Gb jest 100 warty...
    LT 2.0 żeby to czasem nie był jakiś xexon albo jakiś inny starszy crap z napędem Samsunga albo jakieś inne dziadostwo.

Ostatnia edycja: Kwiecień 3, 2015
  4. Kavadro

Kavadro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up dzięki, czyli ma być tak jak na trzecim obrazku z tyłu konsoli?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ta

6. Kavadro

Kavadro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A i jeszcze.. jak mogę dowiedzieć się co to za model, skoro koleś nie wie? :D oraz czy jest duża szansa na to ''ring of death''?

muszę mieć pewność:D To tak na żywo wygląda? ma być te 12.1A? no i oczywiście te wejścia:

7. -=SETH=-

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ta

8. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ta ale Jasper wychodził od października 2008 więc jak będzie 2008.10.XX i będzie 12.1a to też można spokojnie brać

9. Kavadro

Kavadro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki Panowie!
    Czyli jak nie będzie Jaspera to nie brać?

10. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. Kavadro

Kavadro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde no nie ogarniam tych obrazków, możecie podesłać tył konsoli? aby łatwiej widzieć, która to płyta główna.

Edit: typ wspominał, że to konsola ma 120gb to, to chyba jest Elite, nie? czyli tam jest chyba Jasper

12. -=SETH=-

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Patrz jakie jest napięcie i gniazdo według mojego postu... To nie jest żadna filozofia... Jak będzie starszy crap to nie bierz i tyle...

13. Kavadro

Kavadro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok ogarnąłem, czyli po za Jasper'em też mogę wziąć z Falcon'em?

14. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    881
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Falcolna sobie odpuść szkoda nerwów , szukaj jaspera pewniejsze są.

imvho lubi to.
  15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ale wy mu pomagacie...
    nie prościej zadzwonić do gościa żeby Ci powiedział jaka jest data produkcji lub żeby wysłał Ci zdjęcie wtyczki od zasilania ?
    po co jeździć i się niepotrzebnie użerać a tak to bez wychodzenia z domu masz odpowiedź a jeśli będzie to 2009 to jedziesz i kupujesz.
    Jak będziesz miał możliwość sprawdzenia to spróbuj zalogować się do XBL żeby sprawdzić czy konsola nie jest zbanowana, warto wsadzić też jakąś płytę i zobaczyć jak laser pracuje chociaż wymiana takiego laserka to maks 30,-
    ale powiem wprost: za 250 to wątpię żeby to był jasper bo wartość dysku i pada to ok. 150,-
    Więc albo coś z nią jest nie tak albo gościu szybko potrzebuje kasy.

Wczytywanie...

Poleć forum