1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ważne pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiekao14, Czerwiec 12, 2010.

1. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Mam pytanie związane z płytą główną do Xbox 360 Falcon, jeśli bym wzial np układ graficzny z innej płyty głównej to by chodził pod moją czy musze od razu kupi taką z GPU,jeśli ktos ma na sprzedaz uszkodzoną płytę główną Falcon,ale GPU chodzi to mógłbym kupic,ale prosze odpowiedziec na moje pytanie

Chodzi mi cz GPU z innej płyty głównej chodzi na innej czy nie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    najlepiej żeby to był GPU z np. falcona do falcona

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  5. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    a ma ktoś z was do sprzedania płytę główną ? Mam Arcade`a z HDMI,więc chyba to Falcon rok produkcji 2007-09-26,chodz mi żeby w płycie głównej chodził GPU

Wczytywanie...

Poleć forum