1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ważne pytanie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Falandir, Październik 13, 2011.

1. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    Posiadam konsole xbox 360 elite która była przerabiana jakieś może 9 miesięcy temu. Przez ten czas grałem na kopiach ale oczywiście nie łączyłem go z netem. Gdy stara przeróbka zdała się już nieużyteczna, postanowiłem usunąć ją i grać live. no i tu moje pytanie, czy i tak jest szansa na bana ? Jtag'ami się nie bawiłem, może tam był brotherhood ale nie miałem wtedy czarnego ekranu i zwieszenia tylko błąd odnośnie trudności w odczytaniu płyty. Xbox'a już mam może z miesiąc podłączonego do live, tylko teraz zadaje to pytanie bo zamierzam kupić router i podciągnąć go pod lepsze tv, a nie chcę wydać kasy w błoto jeśli okaże się że pogram troszkę i tu ban.

2. Lotnik421 Xbox One

3. beardo0

beardo0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli usunąłeś przeróbkę w taki sposób, że zrobiłeś flasha konsoli na org firmware i wtedy zaktualizowałeś, to będzie w porządku. Jeżeli natomiast mając przeróbkę zainstalowałeś dasha, który ją cofnął, to w takim wypadku możesz być oflagowany.

4. Falandir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    raczej mając przeróbkę zainstalowałem dasha.. a czy po takim czasie nic by dalej nie było w takim razie jak zostałem niby "oflagowany" ?

5. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    flaga to tylko i wylacznie mit bo nie jest nikt w stanie tego stwierdzic i dac dowod na flage..... "spece" z forum uwazaja flage gdy grasz na zle spatchowanych grach albo przed premiera..... bana dostaje sie za przerobiony naped a nie za gre...

jesli ktos przerobi konsole a gra na oryginalach tez dostanie bana kiedys

6. Falandir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    twój opis nie pasuje do tego co napisałem. mój napęd był przerobiony ale usunąłem tą przeróbkę

7. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Kolejne durne pytanie, kolejne durne odpowiedzi... Bez znaczenia czy wcześniej miałeś iXtreme, OFW nie ma tu nic do rzeczy. Grałeś na piratach = możesz dostać bana, bez względu na to, że teraz jedziesz tylko na oryginałach. Ryzyko jest takie samo jak w przypadku tych, którzy non stop jadą na piratach i nie ma 100% sposobu, aby uniknąć bana, nawet w Twoim przypadku.

Falandir - możesz nawet konsolę wypłukać w detergencie, informacja o flashu i tak pozostanie w konsoli do końca świata i jeden dzień dłużej.

Wczytywanie...

Poleć forum