1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ważne! Tryb 3D! Xbox 360 slim!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciekkk1531, Marzec 1, 2015.

1. Maciekkk1531

Maciekkk1531 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Jestem tu nowy i chciałbym was zapytać, ponieważ nie mam telewizora z trybem 3D, ale chciałbym w najbliższym czasie zakupić TV LED 3D. A mianowicie znalazłem filmik:

oraz

pokazujący jak skonfigurować konsolę żeby wyświetlała gry w trybie 3D, lecz gdy wchodzę w ustawienia, tak jak na filmiku (na tym telewizorze bez obsługi 3D) nie ma tych opcji z konfiguracją 3D tylko:

Czy jak zakupie telewizor z obsługą 3D to konsola sama wczyta ustawienia (takie jak na filmiku) i wyświetlą się w momencie podłączenia telewizora 3D? Czy trzeba dokupić specjalny kabel jeszcze czy wystarczy hdmi?
    Proszę o szybką pomoc.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    1. Pewnie jak kupisz tv 3D to pojawi sie taka opcja w menu
    2. by mieć dobry obraz w 3D gra musi mieć taką opcje, ewentualnie zostaje nam konwersja z 2D do 3D każdy telewizor 3D ma taką opcje
    3. Granie w gry 3D strasznie męczy oczy, co prawda efekt jest całkiem fajny, lecz godzina to max co można grać, przynajmniej ja nie potrafię więcej wytrzymać

Wczytywanie...

Poleć forum