1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wazne!!! Wiem, wiem wszyscy tak pisza. :P

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Borus, Luty 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Borus

Borus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łowicz
    Witam. Mam pytanko:

Mam na swojej konsoli bana ale bana bez zablokowanego dysku twardego. Gdybym wzial dysk i na innej niezbanowanej posciagal sobie demka, gry i dodatki z neta to czy pozniej na mojej konsoli by te rzeczy chodzily? Pytam bo niektore rzeczy sciagniete przez xboks live ponoc sa przypisane do konsoli i tylko na tej konsoli dzialaja na ktorej zostaly sciagniete.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mckaczka

mckaczka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    Przecież demka sobie moesz ścignąć z neta---> na pendrive nagrywasz na dyski grasz;)

4. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chodzi ci o gry non jtag jezeli masz bana to nie pograsz bo musisz miec polaczenie z livem :)

tak btw teraz M$ nie banuje dyskow

5. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    dema gier są darmowe więc nie są przypisywane do konsoli-bedzie działać,aha swojego x'a musisz zaktualizować do najnowszej wersji dashboardu i bedzie git

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum