WAŻNE!!! Zgranie filmu z aparatu na kompa! Proszę o pomoc!! :)

Kacpimus17

Świeżak
Świeżak
Siemanko, wiem, że nie jest to temat o Xboxie, ale proszę o pomoc. Mam aparat Canon i nagrałem sobie 3 dziesięcio minutowe filmy na aparacie. Mam problem, ponieważ inne filmy o długości 2-5 min się zgrywa, a te się nie zgrywają. Jakby co to ja mam Windows XP. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Możecie podać mi bardzo dobre programy do takiego zgrywania? :)
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Kopiuj wklej. Moźe nie masz miejsca na dysku

Wysłane z mojego GT-S6500D
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko, wiem, że nie jest to temat o Xboxie, ale proszę o pomoc. Mam aparat Canon i nagrałem sobie 3 dziesięcio minutowe filmy na aparacie. Mam problem, ponieważ inne filmy o długości 2-5 min się zgrywa, a te się nie zgrywają. Jakby co to ja mam Windows XP. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Możecie podać mi bardzo dobre programy do takiego zgrywania? :)
Podłączasz aparat do kompa kablem usb lub mini usb. Aparat zostanie wykryty jako pamięć masowa. Ewentualnie musisz włączyć taką opcję w aparacie. Aparat zostanie wykryty jako napęd np. G: i zgrywasz materiał na kompa.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Lub też wyciągasz kartę pamięci (jeśli masz) , wrzucasz w jakiś czytnik kart na USB i podłączasz pod PC...
 

Do góry Bottom