1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ważność kodów trial

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartexc, Grudzień 11, 2013.

1. bartexc

bartexc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pytanie odnośnie kodów trial. Czy to prawda, że tracą one ważność po 2013 roku? Gdzieś to wyczytałem, możliwe, że tutaj na forum, a także zauważyłem, że spadły ich ceny na allegro. Nawet tutaj na forum w giełdzie są oferty sprzedaży po kilkaset kodów. Jak to z tym jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z rufflesów coś nawet do 2013 nie działają. Maja ograniczoną ważność mi z 20 już 10 nie działa pisze ,że nie można takiego kodu znaleźć. Z frontiera pewnie dalej ważne.

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiadomo. Jedni piszą, że stracą ważność a jedni, że nie stracą. Najlepiej sprzedać / wykorzystać kody a po nowym roku sprawdzić.

5. bartexc

bartexc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi chodzi o 48h. To, że 14 dniowe nie działają to wiem. One chyba w październiku straciły ważność.

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak to jest ,że nigdy nie wierz w nieskończoną ważność kodów 48h trial.

7. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupiłem paczkę kodów trial 48h na allednie w październiku i zapytałem kilka dni temu czy będą aktywne bo nie wykorzystam ich do końca roku, sprzedawca twierdzi że tak. Myślę że sprawa wygląda tak, kody darmówki mają swoją datę przydatności by nie wisieć w systemie w nieskończoność, ale to tylko w polsce ktoś może generować kody i sprzedawać.

8. bartexc

bartexc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za odpowiedzi. Wszystko się okaże po Nowym Roku :)

Wczytywanie...

Poleć forum