1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wciaganie klucza lite-on 02510

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Karuzo, Listopad 29, 2011.

1. Karuzo

Karuzo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chce wyciagnac klucz ( lite-on )i tu moje pytanie czy do sposobu z igla potrzebne mi bedzie probe albo przełącznik 3,3v ? ( naped 02510 po aktualizacji dasha )

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak już podłączasz igłe to co za problem zrobić przełącznik?
    Wszystko masz w temacie PMT w dziale firmware

4. stasimon

stasimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja dzisiaj wyciagnalem kluczyk z mojego litka za pomoca metody PMT Hack przy uzyciu igly, 2 dodatkowych kabelkow i tasmy izolacyjnej! :) Jesli chcesz to mozesz tez tak zrobic, podam krotki opis:

Wyciagasz wtyczke zasilania z dvd, korzystajac z 1 schematu (temat PMT Hack dzial firmware) wyciagnij z wtyczki odpowiedni kabelek 3,3V (jak delikatnie podwazysz plastik to kabelek wyciagniesz) Z tych swoich dodatkowych kabelkow sciagnij izolacje po ok 1cm z kazdej strony. Jeden kabelek musisz wcisnac w ta wtyczke na miejsce kabelka ktory wyciagales ale musisz to zrobic tak zeby nie bylo zwarcia z innymi kabelkami! (tu przyda sie tasma izolacyjna lub od biedy tasma klejaca) Teraz musisz podpiac wtyczke do dvd uwazajac zeby ten dodatkowy kabelek nie wyskoczyl. Do jednego konca drugiego kabelka przymocuj igle a drugi koniec przyklej tasma do metalowej obudowy. Dalej rob tak jak w opisie. Jesli zachowasz ostroznosc to nie potrzebny jest probe i inne narzedzia. Wystarczy konsola, PC i ta mala modyfikacja. Oczywiscie po wyciagnieciu klucza kabelek wciskasz w wtyczke zasilajaca, wgrywasz zmodyfikowany firmware i gitara.

Pzd.

5. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kup USB Probe na Allegro - 50 -60 zł

6. Karuzo

Karuzo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ktos juz tak robil, albo moze napisac cos wiecej o tej metodzie ?

7. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Ja robiłem tą metodą.Napisz do mnie na PW to ci na spokojnie krok po kroku wyjaśnie co i jak ;)

8. Karuzo

Karuzo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok PW poszlo, czekam na odpowiedz i mam nadzieje, ze dasz rade mi to wytlumaczyc zeby cos ruszylo ^^

Wczytywanie...

Poleć forum