1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wciąż nie widzi wszystkich gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wikhed, Styczeń 21, 2014.

1. Wikhed

Wikhed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin, Poland
    Witam,

Już od wczoraj walczę z problemem - FSD 3 nie widzi gier.

Sytuacja polega na tym, że wymieniłem dysk wewnętrzny z 250 GB na 500 GB. Wszystko ładnie zformatowane z poziomu Xboxa, także jest 460 GB. Przekopiowałem całą zawartość Party Bufallo i wszystko jest spoko, oprócz tego, że nie widzi mi gier z tych ścieżek, które miałem ustawione na tamtym dysku (250 GB). Nie skanuje mi Contentu/00000000.. oraz mojego folderu Gry. Gdy zmieniłem nazwe Gry na Xbox Gry- odczytuje mi gry, ale bez tych, które były na tamtym dysku, mimo iż są także na tym dysku. Próbowałem usunąć ścieżki z dysku 250 ale nie mogę (wyskakuje Deleting Game Data - i tak cały czas jakby się wieszało - jest tylko info ale nic się nie dzieje). Clear Data też nic nie daje, tylko wywala okładki. Po ponownym uruchomieniu FSD usuwa się ścieżka np. Content/0000... , ale wraca w ciągu 20 sekund. Gry są widoczne z poziomu Menadzera. Może ktoś to rozpracował ? Czy pozostaje re-install FSD?

Pozdrawiam

EDIT:

Wpadłem jeszcze na taki pomysł, że w menadżerze zmieniłem nazwę gry. Przykładowo NBA 2k14 ma ID 545408B0 - i dodałem do tego opis NBA. FSD zobaczył grę. Dziwne, ale ważne że działa.

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miałem podobny problem. Reinstall FSD pomógł.

Wczytywanie...

Poleć forum