1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wciśniety analog

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez misiek1835555aaa, Maj 27, 2009.

1. misiek1835555aaa

misiek1835555aaa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam , mam taki problem , zamówiłem bezprzewodowy pad na allegro , przyszedl z wcisnietym analogiem ,lata na prawo i lewo , na allegro nie daja reklamacji , co robic ?? mam torxa ,ale nie wiem jak go rozebrac , pomoze ktos ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. waski88

waski88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzwon do M$ po nowy przysla ci za free nowke

4. misiek1835555aaa

misiek1835555aaa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. misiek1835555aaa

misiek1835555aaa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    minął juz rok i go nie uwzglednia musze na wlasna reke

6. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    to masz pecha //.kupiles lipe i tyle..i pewnei jeszcze jakas podrobke....co my ci mozemy poradzic..nic...jedyne co to zebys nie zkladal takich tematow bo zasmiecasz.... a co do numeru do M$ to uzyj opcji szukaj..wszystko znajdziesz

7. sebolekseba

sebolekseba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niezawsze, ja tez byłem tego pewien i czekam z kumplem na nowy a tu kurier kazał nam oddać "pseudo uszkodzony" i wyszło na to ze zamieniłem dobry na nowy :/

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    oni poczta wysylaja,kurierem by zbankrutowali wiec nie chrzan glupot-.-

9. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    jak to nie ma reklamacji, kupiłeś w 100% sprawny pad, a przyszedł uszkodzony, to jak nie chcą zwrócić to zgłoś to do allegro w ostateczności na policje, to zobaczysz że odrazu oddadzą, ewidentnie gość cie oszukał, powinien oddać ci pieniądze za pada i przesyłke

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    jesli w aukcji napisal ze bez gwarancji to papa,tyle mozesz

11. mass95

mass95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    Bez gwarancji ale pad miałbyć sprawny a on od razu przyszedł zepsuty czyli nie zgodny z treścią aukcji ;] gość musi wymienić a jak nie to pisz do allegro

12. jarek43_16

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    popieram w 100%

13. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sprawdzona przesyłka przy listonoszu i ewentualnie spisana reklamacja?? z tego co widać kolega na początku nie wspomina więc raczej nie... w takim razie między bajki polecam takie porady włożyć

a co do rozbierania, nigdy tego nie robiłem ale na chłopski rozum.. trzeba rozkręcić na pod spodem pada te 6 śrubek i będziesz miał bebechy najprawdopodobniej... a tam prawdopodobnie płytkę którą wyjmiesz i dostęp do analoga

14. jarek43_16

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów

ja mp4 kupiłem na allegro z zepsutym wejściem słuchawkowym (w aukcji pisało nówka 100% sprawna) bez żadnego zaglądania przy listonoszu, więc napisałem do tego gościa, że zepsuta mp4, a jak mi nie naprawi lub wymieni to sprawe zgłaszam do allegro, a następnie na policje, to mi wymienił, tylko straciłem na przesyłke w jedną strone bodajże 12zł, więc twoją poradę można włożyć między bajki

15. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a pan Heniek z pod monopolowego pierwszy raz kupił Big Milka i wygral drugiego.. czyli zgodnie z Twoim rozumowaniem wszystkie wygrywają...
    dobra wola sprzedającego... bo jakby chciał to by powiedział, że Ty uszkodziłeś i nie miał byś jak udowodnić, że było inaczej...

16. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    jesli pada kupowales od kogos kto ma sklep to bez tlumaczenia mozesz oddac pada ..w polsce jest prawo ze mozna towar oddac do sklepu bez podawania przyczyny do 7 dni od daty zakupu ..tak wszedzie kazdy pisz...choc pare razy slyszalem ze mozna nawet do 21 dni( ale malo kto o tym mowi- ponoc mozna na to znalesc paragrafy) .....natomiast jelsi kupiles od rywatnej osoby to dzwon do typa i pisz do allegro..choc standordowo allegro ma gotowa odpowiedz( przepraszamy ale allegro nie jest instytucja upowazniona do rozwiazywania sporow miedzy uzytkownikami..na zyczenie mozemy podac wszystkie dane niezbedne do prowadzenia sprawy ..ehheheh..jak ja lubie ten tekst:p

17. jarek43_16

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    tomciopaluch - zgodnie z prawem kupującego to masz 14 dni jak chcesz zwrócić, ale przedmiot musi być w stanie nietkniętym

otacon - widzisz spróbowałem to i mam, a zresztą z twoim rozumowaniem to każdy może wysłać uszkodzoną rzecz, pisząc że działa w 100% i nie ponosząc konsekwencji

18. diarrhoea

diarrhoea Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z M$ ci nie wymienią , ale jeżeli pad miał być nowy i sprawny to pisz do allegro , że przedmiot niezgodny z opisem aukcji.

19. misiek1835555aaa

misiek1835555aaa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no właśnie , nietkniętym a ja go rozkręcałem bo sam próbowałem go naprawić :(

20. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    i bardzo dobrze ci tak....jak ktos jest w goracej napalony:) to musi poniesc kare..nei zeby byc zlosliwym...ale przeciez najpierw cza wykozystac wszystkie dostepne opcje a najwyzej pozniej samemu kombinowac....nastepnym razem wyciagaj wnioski zeby nie ruszac samemu :)

21. sebolekseba

sebolekseba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i powiec mi jeszcze ze pocztą polską i do frankfurtu konsole też idą pocztą :eek:

Pomysl tą zapałeczką, MICROSOFT zbanktutuje-> chyba jak ty byś tam był dyrektorem :)

Wczytywanie...

Poleć forum