1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wczorajsza aktualizacja systemu dla użytkowników programu PREVIEW UPDATE - PROBLEMY

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Castor360PL, Luty 11, 2015.

1. Castor360PL

Castor360PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej, piszę w szczególności do osób należących do programu preview - wczorajsza aktualizacja spowodowała, że nie mogę grać w żadną grę - bez znaczenia czy cyfrowa czy płytka - gierki z płyty tylko singiel działa - pomimo tego, że jestem zalogowany do XBL otrzymuję powiadomienie, że nie jestem. Mój obrazek obok tagu gracza zniknął. W ustawieniach sieci wyświetla, że wszystko jest ok, ale gdy dam "Przetestuj sieć dla wielu graczy" pojawia się komunikat "Nie można uzyskać adresu IP połączenia Teredo" - ta sama sytuacja u mnie na 360 - online żadnej gry nie odpalę - 2 razy rozmawiałem z MS dzisiaj - ich konsola podłączona pod preview program podobno ma te same dolegliwości - a z centrali żadnych znaków jakoby coś było nie tak - zgłoszono to do MS US - oni tylko mogą naprawić - cofnąć aktualizację. Minęło już 24H a problem ciągle JEST!Hard resety..odzysk konta oczywiście nie pomaga uwzględniając powrót do ustawień fabrycznych bo konsola i tak pobierze aktualizację przy pierwszej okazji nawet jeśli wyłączymy funkcję instant-on. Macie już wczorajszą aktualizację?Macie podobne problemy?? Znacie jakiś SPOSÓB na TO!!??No krew mnie zalewa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    I po uj Wam te preview'y... Problem bzyczenia dawno został rozwiązany, a Wy dalej w to brniecie... Downgrade nie istnieje, więc chyba musisz się męczyć do następnej aktualizacji.

4. Castor360PL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No mam nadzieję, że tak źle nie będzie...ma wyjść 'jakaś' łatka na to - tylko kiedy ?- już trwa to za długo - 24H bez możliwości grania w żadną grę. Ktoś ma podobny problem? (p.s.mi nic nie bzyczy)

5. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sam chciałeś preview to masz, przecież to testowe wersje więc mają prawo być wszelakie błędy, ale Ty się na to zgodziłeś wyrażając chęć przystąpienia do programu

6. Castor360PL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to teraz będzie lincz bo SAM CHCIAŁEM PREVIEW - ja pytam tylko czy wiele osób doświadcza takiego problemu jak ja i czy jest ktoś kto zna jego ominięcie/rozwiązanie.??

7. karpiqu

karpiqu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem w previev. I nie mam tego problemu

8. Castor360PL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok...wyłączyłem instant on<> zresetowałem konsolę do ustawień fabrycznych - i o dziwo działa - jak na razie - mam nadzieję, że się znowu nie spi****** - teraz tylko 500 GB do ściągnięcia ;) P.s.update na konsoli zainstalował się z dnia kiedy mi się wszystko posypało.

Ostatnia edycja: Luty 12, 2015
  9. Radesito

Radesito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. Castor360PL

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za podpowiedź - niestety ta opcja nie działa kiedy przystąpiłeś do programu preview - dlatego, że konsole należąc mają nowszy system niż zwykli użytkownicy (testują system dla innych ;) )

11. Radesito

Radesito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18