1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wczytanie Gier bez Płyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mikke, Styczeń 30, 2014.

1. mikke

mikke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Powiedzcie mi , od niedawna posiadam xboxa 360 no i zainstalowałem GTA V z pierwszej płytki a drugie służy do wczytywania. A myślałem że po instalacji nie będę musiał wkładać za każdym razem płytkę jeśli chcę pograć GTA. Czy nie ma możliwości żeby można było pograć bez płyty , wiadomo chcę oszczędzić napęd i płytę. Z tego co wiem jedynym rozwiązaniem jest przeróbka konsoli RGH. A mnie to odpada bo jest na gwarancji. Czy jest inny sposób ? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jedyne wyjście - RGH, inaczej się nie da.

Wczytywanie...

Poleć forum