1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wczytanie profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hilar79, Grudzień 11, 2012.

1. hilar79

hilar79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Od kilku dni mam problem podczas uruchomiania MEDAL OF HONOR WARFIGHTER. Gra ładuje się normalnie prawie do samego końca.Kiedy dochodzi do momentu wyboru trybu gry pojawia się okienko-Wczytywanie profilu gracza,nie wyłączaj konsoli xbox.Wszystko wygląda tak jakby faktycznie trwało wczytywanie profilu tyle tylko że trwa to w nieskończoność!Nie mam możliwości wyboru trybu gry i zagrania.Gra jest praktycznie nowa, nie uszkodzona.Grałem na niej przez ok 3 tyg.bez problemów.Dodam że gdy stworzyłem całkiem nowy profil to gra staruje normalnie.Wszystkie inne gry też chodzą normalnie i wczytują mój profil. Czy ktoś może ma jakieś sugestie co muszę zrobić aby wczytało mi mój profil (tylko na nim mam XBOX LIVE)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Gra probuje sie polaczyc pewnie z xbox live . Sprobuj wyczysc pamiec podreczna. ustwanienia Pamiec i klikasz na nia zolty na padzie i sie pojawi taka opcja

4. hilar79

hilar79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyczyściłem pamięć.Dalej lipa.Gra oczywiście próbuje się łączyć z xbox live.Dziwi mnie tylko że inne gry mi chodzą na LIVE.Medal też idzie na innym profilu (tyle że na nim nie mam konta xbox live)

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Probowales profil z xbox pobrac jeszcze raz ?moze pomoze kasujac ten z dysku. I sciagnie ci z danymi ostatniego logowania na xbox live

6. hilar79

hilar79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzę wieczorkiem bo teraz cisnę do pracy.Dzięki!!!

7. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    hmm odepnij internet od Xboxa i zobacz czy gierka odpala normalnie na tym twoim profilu ...

8. hilar79

hilar79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    brak edycji

Już nie mam koncepcji co z tym zrobić.Zostało mi jedynie wykasować ten profil tak jak pisał AKWARIUM 25 z dysku.Nie mam tylko pojęcia jak go później wczytać z xbox live.Proszę o jakąś podpowiedz.

Jak klikam usuń profil to mam wybrać USUŃ TYLKO PROFIL czy USUŃ PROFIL I ELEMENTY wszystkie elementy obejmują gry i osiągnięcia zapisane w pamięci masowej

Alert Edytuj posty. Nie pisz jeden pod drugim! #ESLORD

9. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Podlacz sie xbox live zapisze na serw gs itd nie zapisuje save. Pozniej usun lub na usb przerzuc. Wyjmij usb. Bedac nie zalogowany daj srodkowy na padzie i kliknij pobierz profil. Wpisz twoj email i haslo pobierze profil z ost logowania na xbox live

1 osoba to lubi.
  10. hilar79

hilar79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i poszło.Za pierwszym razem usunąłem tylko profil bez zawartości i nie dało to nic.Dopiero jak wywaliłem wszystko to gra ruszyła.Wielkie dzięki za rady!

11. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakies smieci pewnie sie porobily pobierz profil to ostatecznosc ale pomaga zawsze.

Wczytywanie...

Poleć forum