1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wczytywanie gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez burgerowa, Grudzień 25, 2010.

1. burgerowa

burgerowa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam problem, mam grę Wall-e i pytanie podstawowe, czy jest możliwość wczytania gry od momentu ostatniego zapisu, bo powiem szczerze już mam dosc od poczatku grac co raz. Znalazlam funkcje oczywiscie wczytania od ostatniego zapisu(ale w ta gre gra kilka moich domownikow i ten co ostatni gra a jest to szkrab 4 letni zazwyczaj konczy na 2 leverze), ale mi chodzi o zapis na xbox-e ... moze troche zamieszalam ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. lisek_92

lisek_92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może w ustawieniach gry masz wyłączony auto save

4. bil

bil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0